Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz, jól tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz, jól tettem, hogy belevágtam?

Figyelt kérdés

Nos,leirom amilyen röviden csak tudom a kapcsolatomat az érintett pasival.


Szinte egy helyről származunk,de anno valahogy elkerültük egymást,ami valószinű a korkülönbség miatt is volt (7 évvel idősebb tőlem,valószinű azért,mert ő eljárt egyetemre majd dolgozni,én pedig otthon tanultam.

Az utóbbi fél évben kezdtük egymást megismerni,egymásnak szimpatikussá válni.Mivel nem otthon dolgozik,eleinte csak net segitségével tartottuk a kapcsolatot. Annyira megkedveltük,megszerettük egymást,hogy ez már napi szinten előfordult,hajnalig tartó firkálások,tel. beszélgetések! Soha senkivel nem voltam még ennyire egy hullámhosszon!

Az utóbbi 4 hónapban erőteljesen próbálkozik,ami nagyon tetszik.

Mivel most már én is egyetemre járok,és nem otthon tanulok,100 km köztünk a távolság,ami azt jelenti,hogy kb. 2 hetente tudunk találkozni,ha nem vagyunk otthon.

Megbeszéltük,mindketten akarjuk,még igy is,hogy tudjuk szörnyen nehéz lesz! Az utóbbi egy hónapban találkoztunk,randiztunk,és valami felemelő volt. Imádjuk egymást,azt,hogy szinte hasonló a természetünk,a gondolkodásunk,mindent úgy ahogy van.

Voltam már szerelmes,volt már párom,volt már szex is,de még ilyen kötődést,vonzalmat,vágyat senki után nem éreztem..,Már most érzem a hiányát pedig a pénteken találkoztunk,szörnyen hiányzik minden,ami ő.

Tegnap éjjel megejtettük első közös telefonszexünket is :D ,ami jó volt,mégis nagyon emberpróbáló... :(


Mit gondolsz erről az egészről?


Ki bir egy friss kapcsolat ekkora távolságot?


Még mielőtt valaki megkérdezné,szerintem igen,nagyon emberfüggő,és nekünk bizom benne,hogy menne!


Kérlek,csak normális válaszokat!

Előre is köszönöm :)


19L



2012. nov. 25. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehát megválaszoltad magadnak a kérdést O.o akkor most minek kellünk mi? :D
2012. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát próbálkozás nélkül nincs siker sem....viszont sikertelenséget sem szül...
2012. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem azért időssebb kb 7 évvel, mert kb 7 évvel előbb született..XD
2012. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tenyleg emberfuggo, de majd idovel meglatjatok, mi itt nem tudjuk megmondani. Van, akiknek mukodik, van, akiknel nem. En peldaul soha nem szeretnek tavkapcsolatot.
2012. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdést már tényleg megválaszoltad. Bár most belekezdhetnék az analizálásba, de nem ez a lényeg.


A sztorim nekem is hasonló, bár mi nem egy helyről származunk, hanem az ország 2 végéből. Itt a Gy.K.-n "találkoztunk" először, Aznap hajnalig írogattunk egymásnak, majd másnap is, és így tovább. Aztán MSN-re váltottunk. Nem láttam még akkor, azt sem tudtam hogy néz ki, de azt tudtam, hogy szeretem. Igaz, ezt nem írtam Neki akkor. Egyik mailjében a "Szer..." szerepelt. Tudtam, hogy Ő is hasonlóan érez. Majd "rávett", hogy utazzak több, mint 300 km-et, hogy találkozhassunk. Életem legjobb döntése volt. Már nem volt kérdés, hogy beleszerettem-e. Csók megvolt, majdnem szex is, de mondtam, hogy nem azért jöttem, ezt nagyra értékelte. Következő alkalommal Ő jött. Pontosabban elutaztam hozzá, már a peronon várt, vettem neki jegyet és felültünk a következő vonatra, csak hogy ne utazzon egyedül kb. 5 órát...


Mindennél jobban szeretem, az összeköltözés van folyamatban, bár kicsit döcögősen megy, Budapestet néztük ki.


Havonta találkozunk, van hogy csak pár napra, de volt, hogy 2 hétig is együtt voltunk.


Szóval szerintem hajrá, ha nekem sikerült háromszor akkora távolsággal, akkor nektek is biztosan menni fog!

2012. nov. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja és nagyobb a korkülömbség köztünk.


F vagyok és +10 a Párom.

2012. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,hogy megválaszoltam,csak kiváncsi vagyok,hogy egy kivülállló ember mit gondol erről!


3. válaszolóm:állitottam én,hogy nemtudom miért idősebb 7 évvel?! :D Anno nem ismertük egymást,és többekközt emiatt is,mert én még 12,13 évesen fiatal voltam hozzá



Utolsó: Annyira jó ezt olvasni :) Bizom,benne nekünk is működni fog!

2012. nov. 25. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én párom Angliában van. 1 hete ment ki, gondolhatjátok mennyire rossz. Igaz, előtte csak 2 hetet voltunk együtt, de el se tudom mondani, mennyire 1 hullámhosszon voltunk. kimondta a bizonyos "szeretek" szót. én bízom benne, h sikerülni fog. néha vannak kételyeim, de próbálkozom... :)
2012. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!