Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretem, de ő elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretem, de ő elvileg nem. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Hello! A problémám lenne, hogy van egy fiú 24 éves és 17 vagyok. Kb 3-4 hete ismerem, de ez szerelem volt első látásra. Megláttam, lementem és dumáltunk, azonnal beleszerettem. Kb. 2 hete rájött az érzéseimre és elutasított. Azt mondta, hogy neki nem kell barátnő, mert ő nem tudna úgy szeretni, ahogyan én őt. Beleegyeztem abba, hogy legyünk csak barátok. Ezalatt a két hét alatt, majd mindennap találkozunk, órákat (4-5) töltünk együtt kettesben és még itthon, neten keresztül is beszélünk. Küldözget néha jeleket, de nem tudom biztosan, hogy ezek azok akarnak-e lenni... Nagyon szeretem és legutóbbi alkalomban 3 évig szerettem a srácot reménytelenül(nem őt). Valaki segítsen. Van értelme küzdenem? Vagy adjam fel? Nem tudom mit tegyek... ( ha kapok válaszokat azt előre is nagyon megköszönöm).
2012. nov. 25. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
ha visszautasított, akkor fogadd el. ha bele is menne a kapcsolatba, valószínű, hogy szánalomból tenné. vagy szexért
2012. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a másik oldalon voltam.

Volt egy lány,akivel megpróbáltuk,de nem tudtam beleszeretni,mert nem tetszett külsőre,amiről nem tehettem,de barátilag szerettem,és nem akartam neki ezt elmondani,mert nem akartam megbántani!

Azt mondta hogy legyünk barátok,én mondtam neki,hogy persze,de ne várjon többet.

Többet várt.

Így kénytelen voltam megszakítani vele a kapcsolatot,mert ő nem úgy viszonyult hozzám sosem,mint egy baráthoz.

Mostmár tanultam a dologból,ha egy lány nem tetszik,igyekszem neki megmondani a szemébe,hogy elkerüljük a félreértéseket.

2012. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lehet igazad van és nem kéne firtatnom a dolgot. De szeretem és úgy érzem hogy ő is kezd érzelmeket táplálni felém... Csak nem tudom mit tegyek.
2012. nov. 25. 16:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezzel azt akarom mondani,hogy keress olyat,aki tudja viszonozni az érzéseidet,mert oké hogy szereted,de ha egyszer erélyesebben el fog utasítani,vagy meg fog alázni,akkor talán gyorsabban kiábrándulsz majd belőle,nem mindenki szereti az értetlen lányokat,és ezzel nem bántani szeretnélek,csak felesleges időt tudsz megspórolni.

Olyan emberre szánd az idődet,akire érdemes.

2012. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azt hiszem igazatok van, nem éri meg a szenvedést.. Köszönöm :)
2012. nov. 25. 16:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Érzékeny lány lehetsz,tehát megértelek.

Mondhatnám azt is,hogy ne add fel,reménykedj,próbálkozz!

De én nem szeretnélek becsapni.

Ha ilyet mond neked: "neki nem kell barátnő, mert ő nem tudna úgy szeretni, ahogyan én őt."

Az nem jelent jót!

Ismerkedj,chatelj,járj nyitott szemmel,hátha felfigyel rád valaki :)

2012. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) talán tényleg így lesz a legjobb...
2012. nov. 25. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha jó csaj vagy, akkor zavarja a fiatalságod, de azért megdugna.

Ha nem vagy annyira jó csaj, akkor csak jól elvan veled, és lehet, hogy néha úgy gondolja, hogy megdugna.

Ha csúnya vagy, akkor nem dugna meg, de kérdéses, hogy akkor szóba állna-e veled egyáltalán.

2012. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szépnek tartom magam és még rajtam kívül elég sokan. De köszi.
2012. nov. 25. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!