Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csjok! Ti a barátotoknak milyen karácsonyi ajándékot szeretnétek venni?

Figyelt kérdés
nekem fogalmam sincs mit vegyek . most vagyunk együtt 3 és fél hónapja . nagyon szeretem .22 éves . szerintetek mi megfelelő ajándék karácsonyra egy barátnőtől? ti milyen ajándékon gondolkoztatok ?
2012. nov. 25. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Én még soha nem vettem neki karácsonyi ajándékot. Pedig 3 karácsonyt is megértünk együtt. (ill. még csak 2-őt)

Elsőnél egy flipbookot kapott, amit én raktam össze, még magát a könyvet is.

Második karácsonyára egy kézileg kötött sálat kapott tőlem, mert nem volt egy sálja sem.


Most pedig egy kalandjáték könyvet kap, amit én írok és rajzolok neki. Remélem elkészül karácsonyra. :)

2012. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene semmilyen ajándék, csak legyen egy helyes, kedves okos, előzékeny udvarias 20-22 éves srác a karácsonyfán!
2012. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ja és fiúk ti minek örülnétek ?
2012. nov. 25. 18:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Én még annó parfümöt, tusfürdőt, sprét ajándékoztam neki, ilyen díszdobozban volt :) Szerintem ez elég.
2012. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
valami személyest vegyél neki, vagy csinálj.. én is azt fogok..
2012. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem várok semmit. Nekem minden egyes nap ajándék, amit a Kedvesemmel tölthetek. Biztosan kapok valamit, bármi is legyen az, nagyon fogok neki örülni, csak azért mert Tőle kaptam. Én még nem tudom mit adok Neki...
2012. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát azért ilyen tusfürdő-sampon kombókat azért hanyagoljuk 3 hónap után szerintem... én pl. első karácsonyra festettem neki egy képet. Ha nem olyan jó a kézügyességed, akkor is vehetsz mondjuk egy szimpla fehér bögrét, és ráírhatsz/ rajzolhatsz valami nektek kedves dolgot. Egyébként szerintem bármilyen hasznos ajándéknak örülne, pl. egy meleg sál, vagy kesztyű, akkor volt olyan, hogy a barátomnak elromlott náluk a kislámpája, és azt kapott tőlem. Máskor meg hajvágó gépet. Karácsonyig még van egy hónap, nézz szét a szobájában, mire lehet szüksége, vagy csak hívd el lófrálni boltokba, csak kicsúszik a száján, hogy mit szeretne, vagy pl. melyik parfüm tetszik neki.
2012. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én semmit nem veszek neki, csinálok egy kishajót fából, mert szereti a hajókat :))

Első: a kalandjáték könyv szuper lehet :D

18L

2012. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én egy egyedi felsőt csináltam (épp csinálom) neki... vettem egy sima felsőt, azt bebatikoltam ruhafestékkel, és ráírom a kedvenc idézetét, ami egy zeneszöveg része... és ez így egybepaszol, mivel piros-sárga-zöld színű a felső, amik a reggae zene színei, és az idézet is egy reggae zeneszámból van :)
2012. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha szeret szórakozni játékkal (ps,pc stb) akkor azt. de én pólónak is örülnék amin rajta van az eggyüttesem v valami ami engem érdekel!
2012. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!