Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legszebb dolog, amit a párotok mondott nektek valaha? Fiuk, lányok válaszait egyaránt várom!

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 13:29
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
94%

Nagyon szeretlek...

Jóreggelt kicsim...

2009. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
"Szerelmes vagyok beléd!"... Ennél szebbet elképzelni sem tudok. És ebben minden benne is van. Az más kérdés, hogy azóta már nem vagyunk együtt. F/23
2009. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%

"Kicsim ne pityeregjél, nekem is nagyon nehéz mostanában, én is a könnyeimmel küszködöm! De ha te nem lennél akkor már összetörtem volna te vagy akivel átvészelek mindent mert tisztellek és szeretlek!!!"

:)

Azóta is együtt, 2 éve... L/22

2009. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%
Imádlak szivecském, ha elhagysz abba biztos beleörűlnék!Te vagy a legszebb kincem a világon! a párom mondta úúúúgy 2hete...4éve vagyok vele kb...meg mindig szeret..es nem jon hogy elhiggyem:(( én már nem szeretem:(((((((((((((((((((((((((((8
2009. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
"Nagyon szeretlek, veled akarok maradni és úgy érzem, hogy teljesen megváltozhatok melletted!" :)
2009. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
"A legkisebb dolog amit érted vagy a szerelmedért adnék az az életem". Ez volt és nagyon meghatott. 21/L
2009. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
... El akarom mondani az egész világnak, hogy szeretlek, szeretlek, csak Téged ...
2009. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
jól nyalsz apa! OO)
2009. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%

Egy sms,amit szakításunk után kaptam, épp a buszon ültem,és zokogtam, mikor olvastam: Jó reggelt picike!A hiányodra ébredtem reggel.Rossz volt, s rossz a tudat is,hogy lassan véleg elveszítjük egymást.Nem így terveztem.Remélem örökre a szívedben maradok legalább annyira,mint ahogy Te nekem.Tudnod kell,hogy nagyon szeretlek.Szükségem van Rád. De a későbbiekben próbálom úgy alakítani az életemet,hogy büszke legyél rám,és elmondhasd,hogy ő egyszer az én bolondos macim volt.Tudom a későbbiekben nem leszek majd mással boldog.Legfeljebb igyekszem majd tettetni.És ne haragudj,hogy ilyeneket írok,de sajnos szívből jön.Leírom még egyszer,hogy tudd! Nagyon szeretlek! És ami ezzel jár,hogy sosem felejtelek el!


Még most is elsírom rajta magam....



És még egy mondata volt előtte: ...Tőled szeretnék egy pici macit..

2009. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
15 év együttlét(ebből 8 év házasság )2 gyerek után mondta a férjem:Elkövettem egy hülyeséget, pedig csak segíteni akartam a barátnődnek.Szerelmet vallottam neki.De rájöttem, hogy közben téged el is veszíthetlek és azt már nem akarom.Te vagy az, akivel leakarom élni az életem.-Szerintetek boldog voltam???????????????????
2009. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!