Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon nem akar velem lenni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nem akar velem lenni és ez jó indok?

Figyelt kérdés
barátom foga nagyon fájt, de tegnap volt fogorvosnál, de a kezelés után is még egész este ki volt a fájdalomtól. Akkor nála aludtam, reggel eljöttem. Ma már kicsit jobban lett, de mikor kérdeztem hogy akkor találkozunk-e, mondta hogy hát még azért érzi hogy lüktet néha, inkább most ne. Igazából nem esett volna neki jól ha átmegyek hozzá és vele vagyok? kicsit ez bánt. Még ha még érzi is a fogát, de akkor sem kell engem szórakoztatni. Szerintetek?
2012. nov. 25. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak pihenni akar mert még fáj neki.
2012. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fájt már a fogad? És kezelés után?

Nekem fájt az embernek semmi kedve sincs semmihez, csak lefekszik bevesz egy marék fájdalom csillapítót, ami vagy hat vagy nem annyira... és próbálja átvészelni ezt a kellemetlen helyzetet.

Légy megértő! Hagyd most szegényt egy kicsit...


30L

2012. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, ha vele vagy, akkor majd nem fáj a foga? Nem kell a másikra rátelepedni, mert az később nagyon terhes is lehet. Ennyi szabadságot kell neki adnod.
2012. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten zavar, ha ilyenkor akaratosan nem hagynak békén pihenni. Szerencsére barátnőm nem olyan mint te.
2012. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a foga fáj.Pihizz te is egy kicsit.
2012. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak pihenni akar. A fogfájás az nagyon kellemetlen tud lenni. Én együtt élek a párommal, de pár hónapja én is szenvedtem egy-egy fogammal egész sokáig, és valahogy csak pihenni volt kedvem, még beszélni se. Szóval hagyd pihenni!
2012. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!