Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megvegyem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megvegyem neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

szóval, van egy fiú aki nagyon tetszik, NAGYON.. és ugy tudom, hogy én is tetszek neki. De ez nem 1000%-ra biztos. Hétvégén voltam árkádba és láttam az egyik üzletbe egy nagyon édes kulcstartót, egy maci a kezében egy szívvel és ha megnyomjuk előre nyújtja a szívet.:) Azon gondolkoztam, hogy megveszem neki, viszont nem tudom, hogy fogadná. Megkérdeztem tőle ask.fmen ( aki nem tudja, az ask.fm egy oldal ahol kérdéseket lehet feltenni embereknek és nem tudják, hogy ki vagy.) tehát megkérdeztem tőle ask.fm-en, hogy mit csinálna ha odamennék hozzá suliban a karácsonyi szünet előtti napon és adnék neki ajándékot és azt irta, hogy adna egy csomó puszit:))

Amugy 15/L és 16/F

Szerintetek? megvegyem neki, vagy ne?:) És ha igen, hogy adjam oda neki, álljak elé és.. ezt neked vettem:) vagy hogy?:) előre is köszönöm a válaszokat.:))Tudom, hogy kicsit korai még.. de egy ilyen kulcstartó volt még az üzletben.:)



2012. nov. 25. 23:30
 1/4 Hanariko ***** válasza:

Hát így hogy nem jártok, és nem is 1000% hogy tetszel neki, szerintem túlzás, és egyben korai is lenne. Meg aztán lehet, hogy valaki tök mást képzelt el helyetted, mikor kérdezted tőle ezt a dolgot.

De jelzés képpen adhatsz valamit, csak ne ilyen "komoly" dolgot. Egy rajzot, egy levelet pl.

2012. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

kedves kérdező!

ne vedd meg neki mert ilyen szar ajándékra nem vágyik senki! vegyél neki egy pár bundás zoknit hogy ne fázzon télen!

2012. nov. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Egyáltalán nem hülyeség nekem tetszik az ötlet. De azért kérdezgess még tőle ask-on hátha megírja hogy ki tetszik neki és hátha te vagy az. Az előttem lévőnek pedig azt üzenem hogy szerelmes ajándéknak senki nem akar zokni (kv: férj és feleség) :)
2012. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:))
2012. nov. 26. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!