Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszahódítás. Lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahódítás. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy fiú, aki tetszik nekem, és 1 éve nem láttam... Szóval úgy volt, hogy szeptemberben találkozunk, de sose jött össze, aztán eközben megismert egy másik lányt, akit kiskora óta ismer... Vele jött össze.. De eközben nekem is szokott írni minden hónapban, legalább egyszer, mert beszélni akar velem élőben... Ha megkérdem tőle, hogy miről, azt írja, hogy bármiről... És.. írta nekem még 1 hónapja, hogy akkor most összejövök a másik fiúval? Akinek tetszem, de nekem ő viszont nem... Mondtam hogy nem, de úgyse zavarná... Erre írja, hogy deee zavarná, és neki nem lenne jó, ha összejönnék vele. Amúgy megkértem arra, hogy ha összejön a lánnyal, szóljon... Erre írja, hogy oké, de úgyis látni fogom.. Persze, hogy vele jött össze... A kérdésem az lenne, hogy ha találkozok vele mondjuk jövő hónapban.. vagy januárban.. Akkor.. Hogyan viselkedjek? Nem értem miért csinálja ezt... Vagy egyáltalán találkozzak vele? De nem mondhatom le mindig... Tanácstalan vagyok... Ha találkoznék vele viszont... Hosszú idő után, lehetséges, hogy ismét belémszeretne? 1 év telt el mióta megismertem, és akkor szerelmes volt belém.. Lehetséges hogy elhagyná a barátnőjét értem? Tudom, részemről szemétség, de... Valamiért nem tudom elfelejteni.. Pedig nem szeretem, csak tetszik...
2012. nov. 26. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

ne kavard a szart

találkozót kér, hát találkozz vele.. attól még, hogy fiú, Te meg lány vagy és neki van barátnője, miért ne találkozhatnátok? miért kéne megjátszani valamilyen viselkedési formát?

örülnél ha látnád? igen? akkor legyél vidám, ha találkoztok

nem örülnél? akkor meg mondd meg neki, hogy nem akarsz vele találkozni..


az egész csak értelmetlen oda-vissza rohangálás!

és amúgy a fiúk attól még, hogy egyvalakivel járnak, van bennük egy féltékenységszerű, hogy ne szeressenek egy másik adott lányt egy pasival látni.. csak hát a világ nem lehet egy emberé..


szóval ne játszd meg magad, mondd és csináld azt, amit akarsz, gondolsz

tinik...:

2012. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!