Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám "visszahódítani"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám "visszahódítani"?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 éve, pontosan 11 hónapja jártunk. Egy-két hónapja kezdett kicsit furcsa lenni, távolságtartó volt (se puszi, se ölelés, se becézgetés) Veszekedtünk néha mert szóvá tettem. De nyáron például kifejezetten jó volt a kapcsolatunk meg azért előtte is. Eleinte anyum nem engedte, hogy ott aludjak de elkezdtem szedni a gyógyszert és már mehettem bármikor. Nyáron nagyon sokat ott voltam több napig, rendben volt minden. Aztán egy-két hete mondta h tartsunk szünetet de végül még bocsánatot is kért és nem volt szünet. Utána többször suli után elmentünk, meg beteg volt de azért bejött és találkoztunk. Most pedig találkoztunk és azt mondta, hogy vége, mert ő már nem úgy szeret, ahogy régen. Csak barátként, de lehet, hogy később még lesz valami, nem tudja. Mert azt is mondta, hogy a távolság miatt, mert 50 kmre lakunk egymástól, de egy suliba járunk. Minden hétvégén ott lehetnék nála meg szünetekben is csak ugye az elején anyu miatt nem tudtam, de mostmár tényleg bármikor ott lehetnék. Ezt viszont sztem meg lehetne oldani nagyon is. Illetve, hogy úgy érzi kell egy kis szabadság, pedig amikor velem volt de akkor is oda ment és azt csinált amit akart, nem gátoltam semmiben. Utána jött az,hogy ellaposodott a kapcsolatunk kellene közös program. Mondtam is menjünk moziba de nemjött össze mert nem volt pénzünk akkor pont. Most pedig már szakított velem. Kérdeztem hogy lát e esélyt arra hogy még újra együtt legyünk? azt mondta, hogy ő kedvelt sőt most is kedvel de egyelőre legyünk csak barátok. Nemtudom mi lesz mert mondott olyat is h nem mostanában lesz ez meg h járjak el ismerkedjek, lehet h épp leszmég vkije és utána jövünk össze, nemtudja. Lehetséges, hogy össze van ő is zavarodva kicsit és nemtudja mit is akar? Nem tudom elhinni hogy ilyen hamar elfelejtette h mennyire szeretett és h épp azért mert más vagyok számára mint a többi. Illetve lesz novemberben egy rendezvény amire elakartunk menni és aztmondta h még ígyis lehet h elmegyünk. De ezt csak úgy tudnánk mindenképp megoldani hogy ott alszik vmelyikünk a másiknál. Nemértem most hogy pontosan mi is van, vagy mi is lesz. Én nagyon szeretem még mindig és ezt ő is tudja, ugyanúgy beszélünk mint eddig ráadásul most még becézget is és azt mondta énis hívhatom úgy ahogy azelőtt. Szeretném, hogy újra együtt legyünk, mert a távolságot meg lehet oldani mindenféleképp. Most türelmes leszek, tiszteletben tartom a döntését. Barátként beszélgetünk, de idővel remélem újra eltudom érni, hogy kettesben legyünk, legyenek közös programok és akkor talán vissza hoztam benne azt amit érzett irántam, mert ha annyira nem szeretne már akkor nem beszélne úgy velem ahogy azelőtt, nem becézgetne. Legalábbis remélem jól gondolom. Nagyon hiányzik már most. Szerintetek ezzel visszatudnám hódítani?



( és légyszives ne jöjjetek azzal, hogy hagyjam a fenébe keressek mást, mert sztem nem múlhat el minden egyik napról a másikra, lehet elég lenne egy kis szünet, ráadásul túlságosan szeretem ahhoz, hogy meg se próbáljam elérni, hogy újra érezze azt amit 2-3 hónapja.)



2012. okt. 16. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Költözz el hozzá,vagy beszéld meg vele és szüleivel,hogy mti akarsz. pasid lássa rajta,hogy járni akar veled szerelmeskedj,vidd el vslahová
2012. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MissPeggy válasza:
Nekem a Tettamanti Gábor visszahódítós könyv segített sokat
2015. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!