Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordulhat, hogy egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy egy srác csak a szexre hajt, abbol időmulva komolyabb is lehet?

Figyelt kérdés
Egy srác ugy mondta ismimnek h megdugna++... De én arra vagyok kiváncsi ,hogy ebből még száithatok e többre is esetleknormális kapcsolatra. Vagy az ilyenek nem változnak? Ha lehetséges akkor hogyan?

2012. nov. 26. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Persze, csakis azt jelentheti, hogy nagycsaládot akar. XDDDD
2012. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a fiu barataim elmondtak, hogy a legtobben kategorizaljak a csajokat.

1 dugnivalo,

2baratnonek,

a kategoriak kozott nem nagyon van atjaras.

Egyebkent meg miert akarsz egy olyan pasit mmagadnak, aki "megdugna"

Miert nem varsz egy olyanra, aki randira hiv es kedves veled?

2012. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ismer, akkor honnan tudhatná, hogy jó-e veled együtt? Ha már megdugna akkor legalább el tudtok indulni ezen az úton.
2012. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy igen vagy nem! kevés itt a jövőbe látó... mindenesetre kisebb a valószínűsége az ilyen típusú férfiaknál a komoly kapcsolat esélye.
2012. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!