Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az ha egy huszonéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy huszonéves srác hétvégente felkeres egy 18 éves lányt 1-2 éjszakára? Lehet ebből komolyabb?

Figyelt kérdés
Ugyanis a barátnőm így vélekedik. Szerintem pofára fog esni emiatt a pasi miatt. Szerintetek is? Viszont mikor megmondtam neki h sztem csak 1-2 éjszakára kell a srácnak megharagudott. Most mit tegyek?
2008. aug. 30. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ha már egy ideje 1-2éjszakára keresi fel a lányt és nem kérdezte meg tőle h lenne-e a bnője a csajcsi,akkor ez döglött kutya...ha alapból szexkapcsolat kezdődött,és még nem mondta a srác a csajnak h járni akar vele meg menjenek ide-oda,akkor később sem fogja sztem!bár tudod,a remény hal meg utoljára:D
2008. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz belöle semmi. de sztem te ne szólj bele, majd úgy is észhez tér a bnöd. igy legalább nem fog rád megharagudni :)
2008. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már egyszer jártak, de csúnyán pofára ejtette a bnőmet. És a srácnak egyébként van barátnője. Csak valahogy fel akarom nyitni a szemét a barátnőmnek..:S
2008. aug. 30. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard.Ilyenkor hiába mondanál bármit is,ugyis te lennél a rossz.Hagyd,rá fog erre jönni magától is,hogy ebből semmi nem lesz.
2008. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy csak a szexre kell neki a barátnőd és elég buta, ha nem veszi észre! Aztán meg ha csalódik majd, meg hozzád fog először menni panaszkodni, te meg persze nem mondhatod neki, hogy "én megmondtam"! Ismerős a szitu!
2008. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor én nem tudok mit tenni, csak remélhetem hogy tanul majd a hibájából..:S
2008. aug. 31. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!