Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány vagyok, a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok, a srác pedig 21. Lehet e közöttünk komolyabb kapcsolat?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik h összefogunk jönni:) Mindenről őszintén beszélgetünk, és kiderült róla h még nem nagyon volt nővel...:) (ez 100%) Kérdezte tőlem h részemről mennyi idő után működhetne a dolog(sex).. de én visszakérdeztem, és azt mondta h szerinte 2-3 hónap után már alkalmas.

Nagyon beleszerettem, de én még szűz vagyok. :S és az is szeretnék még maradni.. esetleg így még lehet köztünk valami? megtudná várni, míg egy kicsit idősebb lennék?


2011. júl. 28. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ezt tőle kérdezd meg. Különben alkalamatlan vagy kapcsolatra.
2011. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, meg tudja várni, ha meg nem akkor egyébként sincs miről beszélni.
2011. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne komoly kapcsolat, de hogy így rákérdezet a szex témára és 2-3 hónapot mondott akkor őt is csak a farka vezérli. Nem hinném, hogy kibírná hisz 2-3 hónapot mondott, vágyik a pinádraXD szagot fogott:) szűz ide vagy oda. Miért a szűz lányok se mind azzal marad akivel elveszti. Szerintem valami nem stimmel a csávóval, de te tudod. Csak maradjon meg a 100% és ne sírj, hogy bedöltél vagy ilyesmi, mert hallottam sok csalódásról.
2011. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.


Hogy várni akarsz a szexszel még pár évet az természetes. Viszont a sebbességet közösen fogjátok alakitani. Te lassitasz ö gyorsít. Valahogy azután elmegy az egész járgány. A szex sokkal hamarabb lesz mint azt te most szeretnéd és sokkal késöbb minta srác akarja. A kapcsolatok kompromisszumokra épülnek.

2011. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!