Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibát követtem el, hogy elmondtam a barátomnak, hogy az első igazi nagy szerelme férjhez ment? 10 évvel ezelőtt jártak, de nehezen felejtette el.4 éve van velem.

Figyelt kérdés
Letaglózta a hír. Én nem akartam megbántani. Bunkó voltam? Azt hittem, már túllépett rajta...
2012. nov. 26. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem követtél el hibát mert elmondtad neki. Hiszen már régen volt, majd megnyugszik és tovább lép.
2012. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem kovettel el ezzel hibat, es nem voltal bunko, csak valoszinu, hogy meg nem felejtette el teljesen es a szive legmelyen meg faj neki... de nem vagyok ebben biztos, en igy gondolom. legy turelmes hozza.
2012. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért én nem lennék ilyen megértő.

Elég régóta együtt vagytok, igazából le kéne sz.arnia. Nem hogy letargiába zuhan ettől, és még te érzed magad kellemetlenül...

2012. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hatással van rá, akkor az ő érzései még nem múltak el aziránt a lány iránt, egyszerűen csak megpróbált továbblépni, ha már az "igazi, nagy szerelmével" nem jött össze. Semmiképpen nem követtél el hibát, inkább az a kérdés, beéred-e azzal, hogy "szamár" legyél (így hogy a "ló" máshoz ment).
2012. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, kidobtam. Meguntam, hogy négy év után is amit együtt töltottünk a hülye exe után vágyakozik. Ettől nem én vagyok a kevesebb. Akkor lettem volna a hülye, ha eltűröm ezt és megalázom magam továbbra is.
2012. nov. 26. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
jól tetted!:) ugyis lesz más
2012. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!