Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok! Szoktatok egymás előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Szoktatok egymás előtt pisilni? Mennyi idő után mondható ez szokványosnak?

Figyelt kérdés
Nekem ez furcsa...
2012. nov. 26. 20:15
 1/9 -=Koldus=- ***** válasza:
Van, hogy előfordul, hogy akkor pisilek amikor Ő is ott van, vagy fordítva. Én semmi furcsát nem találok benne...
2012. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam más előtt.Ennek oka : külön fürdő,külön mellékhelyiség.
2012. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem megyünk be direkt, ha a másik pisil, de ha éppen ott van egyikünknek dolga, amikor a másik pisil, simán :) illetve akkor is, amikor valami eszünkbe jut, hogy el kell mondanunk a másiknak, gond nélkül benyitunk, de már észre sem vesszük az ilyeneket
2012. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Simán. Ez alap.
2012. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel külön van a wc, így nem :D
2012. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért én ezt alapnak nem mondanám. Nekem is fura.

Mi nagyjából azóta látjuk egymást így, amióta a 1,5 éves gyerekem rámnyit, hogy anya!!! Mi csinál? Apa meg elrángatja onnan, hogy hagyd anyádat békén.

2012. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mi nem szoktunk.

de mikor spanyolba nyaraltunk és kissé ittasan sétáltunk haza akkor én megálltam egy fánál tolni egy sárgát ő meg figyelte, hogy jön-e a policía

2012. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktunk. Mert külön helyiség a vécé és a fürdőszoba.


Mondjuk már volt rá példa, egyik házibuliban a fürdőszoba egyik sarka, a szellőzőnél, a házigazda azt jelölte ki dohányzásra. A másik sarkon meg a vécé. Hát némi alkohol után nem érdekelt bennünket, hogyan alakul... Már bent voltam, cigiztem, erre ő bejött pisilni.

2012. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk. Az egy intim dolog, senkinek nincs ott keresnivalója akkor.
2012. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!