Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tetszhetek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki? Lehetséges az, hogy eddig csak elmentünk egymás mellett minden nap?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy fősuliba jártunk.

Én még mindig oda járok, de ő már végzett, és már nem látom naponta.

Azelőtt hetente többször találkoztunk, észre is vettük egymást, de ő sem, és én sem szóltunk soha.

Most pedig face-en elkezdtünk levelezni, megjelöltük egymást.

A levélben írta, hogy kár, hogy nem beszélgettünk előbb, és hogy kedves, meg rendes vagyok, ami alapján írok.

És akkor neki van kapcsolata, állítólag szerelmes.

Nekem is van, de már nem vagyok szerelmes.

Őt akarom megismerni.

Hogyan tudhatnék valami biztosat, hogy tetszhetek-e neki, nem akarok bekavarni sem a kapcsolatába, de olyan kedveseket ír nekem.



2012. nov. 4. 20:54
 1/2 anonim válasza:
Kezdjük azzal, hogy mióta vagytok együtt a mostani pároddal? Tudod kapcsolatból kapcsolatba úgrásnál mindig szar lesz a vége. Tudja a párod mit érzel? Ha nem, szerintem ülj le vele és mond el neki! Vállald fel akár mi is lesz. A srácról csak annyit hogy gyáva azért mondja neked, hogy még szerelmes de, tuti nem az ha más csajnak irogat olyan 'kedveseket'. Neki is lenne mit beszélgetnie a párjával. Sokszor még rendbe lehet hozni a dolgokat.
2012. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LieDie válasza:

Először érdemes lenne lezárni a jelenlegi kapcsolatodat, mert ez nem fair a jelenlegi pároddal szemben, és ugyanígy kéne tennie az "újfiú"-nak. Mert nincs olyan, hogy az ember két kapura lőjön. És valószínűleg akar tőled valamit a fiú, ha kedveseket ír neked. Szóval előbb tisztázzátok a jelenlegi kapcsolataitokat.

Ezután pedig "szabad a csók", lehet ismerkedni ;)

2012. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!