Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a parom nem tisztel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a parom nem tisztel elege?

Figyelt kérdés
sokszor mekerdeztem magamtol mar miert erdemlem ezt en? no vagyok!A parom szeret de, az a baj h nem egyutterzo nem tesz meg meg apro dolgogat se ertem minden nap iszik 1nap se birja ki, nem en velem van alegtob idot hanem a haverjaival, mivel nekem nincs jogsim ez azert is problema mert mindig oldjam meg a problemaim en magam azt mondja es egyeb dolgokban se szamithatok ra, mialat en erte mindent megteszek mindennel kiszolgalom o meg a fulet se mozditja hazjon s agyba rogy, nagyon az agyamra ment, soha nem lehet megbeszelni vele sokszor probaltam mar.

2012. nov. 26. 20:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem tisztel és nem is szeret. Hagyd ott.
2012. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Tanulj meg magyarul helyesen irni - gondolom, egyébként sem lehetsz túl intelligens valaki a szöveged alapján, akkor MIÉRT tiszteljen?
2012. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is jobb képet festenél magadról, ha helyesebben írnál, értelmesebben fogalmaznál, és nem azért várnál tiszteletet, mert nő vagy...
2012. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Tisztelet alapból elég kevés jár, azt ki kell érdemelni, vívni. Párkapcsolatban is, mint az életben, ha a Te részedről mindent elkövettél, és viszonzásul kapcarongy lehetsz, vagy kiszolgáló személyzet, akkor ne maradj, csak akkor ha Te is ezt gondolod magadról.
2012. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem párkapcsolat, Te gondoskodni akarsz róla, keresed a társaságát, ő nem akar tőled semmit, se nem kommunikál, se nem érdekled...:S
2012. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

Ne haragudj hogy ezt mondom. Én ismeretlenül sem tudlak tisztelni, hiszen te sem tisztelsz meg senkit azzal, hogy legalább helyesen írj ha már segítséget, tanácsot vársz..

Ha én ismeretlenként nem tudlak tisztelni akkor tedd fel a kérdést magadnak. Vajon mit rontottam el, hogy az sem tisztel aki ismer???

2012. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
Olyan kedvesek itt egyes válaszolók, annyira tudnak kritizálni mindenkit, de ti ha annyira intelligensek vagytok akkor tanacsokkal lássatok el a kedves kérdezőt nem pedig még egy jót rugjatok bele.Visszatérve a kérdésre, nem tisztel téged nem, hogy szeretne egyáltalán. Hagyd el.
2012. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%
Én sem tisztelnélek mert 1: nem tudsz helyesen írni és normálisan fogalmazni, 2: te mit teszel meg érte, hogy ennyire kifakadsz a teljesítetlen elvárásaid miatt; 3:"no vagyok!"-> Max nőnemű. És akkor mi van??
2012. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

Óriási tévedés, hogy a tiszteletet ki kell érdemelni. Ez mindig a tisztelő jellemének adottsága, sosem a tisztelet tárgyán múlik, hogy van-e vagy nincs.

A tiszteletadás egy tulajdonság, a tisztelő tulajdonsága.

A párodnak nincs ez meg.

2012. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%

A tisztelet igenis kijár mindenkinek, véleményem szerint. Viszont az igaz, hogy ha valaki nem tisztelettel fordul az emberek felé, akkor mások sem igen fogják tisztelni. Szóval ez kölcsönösen működhet. De ha Te, kedves kérdező, tényleg tisztelettel fordultál felé és nem tettél semmit, ami ezt válthatta ki a "párodból" (az írásodból amúgy abszolút ezt tudom leszűrni), akkor tényleg hagyd el inkább! Ugyanis NEM szeret igazán, csak kihasznál és élvezi, hogy kiszolgálod, megteszed, amit akar. NE tedd! Nem ezt érdemelnéd!


És azoknak, akik a kérdező helyesírását kritizálták, csak annyit írnék, hogy nem mindig az ember tehet a rossz helyesírásról.... nem emiatt kell tisztelni vagy nem tisztelni valakit (szerintem). Léteznek diszgráfiás emberek is, sőt, aki nem "magyarországi magyar", hanem például Romániából származik, az se mindig úgy ír magyarul, mint kellene helyesen. De erről nem ők tehetnek!

2012. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!