Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan erősítsem az önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erősítsem az önbizalmam, amit a párom totál tönkretett? Rohangálok utána, csak ő létezik és ezért néha már flegmázik is velem, mert nem tisztel. nincsenek bnőim előre szólok, tehát nem tudok kiruccanni.

Figyelt kérdés

szóval jelenleg "senkinek" érzem magam a párom nélkül, de lassan már vele is.mivel mindenkivel pl szemez mellettem.

tudom ki kellene dobnom, de nem akarok egyedül maradni

szóval már attól boldog lennék, ha lenne ÖNBIZALMAM. Tudtok valamit?


2010. máj. 10. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
öhm... Légy beképzelt, aljas, kötschög, bunkó! Ideje hogy végre azzal is foglalkozz, ami neked kell! Vedd észre hogy ha a te boldogságodról van szó, akkor csak nagyon kevés kompromisszumról lehet szó!
2010. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hogzan legzek aljas köcs*? :))
2010. máj. 10. 11:30
 3/14 A kérdező kommentje:
bocsi a z-t és y-t néha felcseréli a bill.nem tudom mit állítottam el
2010. máj. 10. 11:31
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor kirúgtam, majd jött a fodrász, új ruha és bulik ezerrel.Sokat segített és az udvarlások jót tettek az önbizalmamnak!Ész nélkül ne kezdj pasizni, majd ha rendbe jöttél lelkileg!De rúgd ki minél előbb, mire vársz?Még a maradék önbizalmadat is letiporja?És miért nincsenek barátnőid?
2010. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
nyomd meg az Altot és a Shiftet egyszerre
2010. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

azért nincsenek

mert a "drága" bnőim eddig minden pasimmal kikezdtek

a többi meg már anyuka és max bébisyterrnek kellek

a többi elköltözött másik városba vagy külföldre és még sorolhatnám

önbizalom nélkül meg nem bírom kidobni

mert olyan lenne: mintha minek élek én kérdések vetődnének fel bennem

mármint nem rossz értelemben, de tényleg nem jó

2010. máj. 10. 11:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Keress magadnak barátokat, mert szerintem már unja, hogy állandóan neki kell foglalkoznia veled.
2010. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

hát akkor azon leszek :)

köszi

2010. máj. 10. 11:42
 9/14 anonim ***** válasza:

Lennék "csak" a barátod :)

De már ígyis annyi lánnyal tartom a kapcsolatot hogy elhanyagolnálak picit :$ - De a jószándék bennem van :)

Az a gáz hogy sok a bunkó ember - akik csak szórakoznának veled. Szóval ez a barátos téma ez nem egyszerű dolog :)

Hány éves vagy? Milyen város? Milyen környék? Suli? munka?

22F

2010. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha rá tudnád szánni magad hogy kidobd akiről nagyon jól tudod hogy semmibe vesz és max szánalomból van veled, az már sokat segítene az önbizalmadon.Persz nehéz hozzáfogni, de inkább lennék egyedül mint hogy kapcája legyek valakinek. Ráadásul azt is tudod hogy ő tette tönkre az önbizalamad, ebből következik hogy minél tovább maradsz vele annál rosszabb lesz neked. De gyáváknak nem terem sok babér. Viszont van választási lehetőséged. Gyáva akarsz maradni, vagy bátor leszel és adsz magadnak esélyt egy jobb kapcsolatra. Tiéd a döntés.
2010. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!