Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első barátnőm. Kicsit ciki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első barátnőm. Kicsit ciki a kérdés. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Szóval elég ciki tudom.De öszejöttem életem szerlmével ..15 f vagyok..nagyon szeretem ,de kicsit nem is tudom fura..nekem még soha sem volt barátnőm..Suliban mit csinálhatunk szünetben.Hogy csókoljam meg? Vki tud nekem segíteni mit csináljunk nem akkarom a lányt elveszíteni.:///
2012. nov. 26. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Taaláán..beszélgettek?:o
2012. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azzon kivül? :D az meg van am...
2012. nov. 26. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:

kedveskedni! kezét megfogni,ha utcán vagytok,megdícsérni, hogy csinos,jó az illata,gyönyörű a haja....adni néha 1-1 apróságot(csokit,1 szál virágot)



megcsókolni:odamész hozzá és egy szájrapuszi bőven elég suliban...sulin kívül lehet rendesen is,mikor összetalálkoztok:)megöleled,megcsókolod.

2012. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Közös házi másolás :D
2012. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

15 évesen bőven elég az is, ha beszélgettek. Ha kedves vagy vele, miért veszítenéd el?

15 évesen ő az első barátnőd, miért lenne ciki? Szerinted mikor kellene kezdeni, az oviban?

2012. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem Köszönöm! ...
2012. nov. 26. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj, ez olyan aranyos. :)) Beszélgessetek, puszild meg, öleld át. :)
2012. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!