Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most erre mit mondjak, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre mit mondjak, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

sziasztok!

16 éves vagyok. van egy barátnőm ő is 16 éves.

5 hónapja járunk már:)

Kb 2 napja azt mondta nekem, hogy úgy érzi, már nem épít a kapcsolatunkon hanem rombol..

erre nem tudtam mit mondani de ez nagyon nincs így..

de tudjátok hiába mondtam neki egy lány ha valamit a fejébe vesz..

nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni..:)

miként tudnám elérni, hogy ne higgyen így ?

vagy ezt azért mondta mert meggyengült a kapcsolatunk? ha igen, akkor szerintetek hogy lehetne "megerősíteni"? kérlek értelmes válaszokat..


2012. nov. 26. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, hogy mik azok a dolgok, amik miatt leépülőben látja a kapcsolatot
2012. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat azért PÁRkapcsolat, mert mindkét félnek tennie kell a fenntartásáért. A barátnődtől is függ a kettőtök jövője, és ha ő nem akar tenni semmit azért, hogy jobb legyen, akkor te egyedül nem tarthatod fenn a kapcsolatot. Üljetek le beszélgetni, kérdezd meg, hogy mi a problémája, min kellene változtatnotok, mivel elégedetlen. De még egyszer mondom: csak akkor fog megerősödni a kapcsolatotok, ha mindketten akarjátok.
2012. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!