Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszom, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom, vagy csak túlérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3,5 éve ismerkedtünk meg,neki is akkor született a kislánya,amikor nekem a kisfiam.

Szinte minden nap találkozunk azóta is(a szomszéd házban laknak),gyakran megyünk a gyerekekkel közösen kirándulni,egyéb programokra,vagy csak kettesben vásárolni,az utóbbi időben pedig esténként,ha nem dolgozom,akkor együtt is futunk.

A kisfiamnak most volt a 4.szülinapja,már 1 hónappal előtte meghívtuk a kis barátait.A barátnőm is azt mondta,szívesen eljönnek.

Erre 1 héttel a buli előtt szólt,hogy mégsem jönnek el a bulira,mert a lánya ovis társa is aznap tartja a szülinapját,így arra mennének inkább.

Hozzáteszem az elmondása szerint ott alig ismernek valakit,mert a kislány csak 9-ebédig van oviban.Vagyis csak a kötelező foglalkozásokra jár.

Nekem nagyon rosszul esett,hogy a 4 éves barátságunk nem ért annyit,hogy hozzánk jöjjenek.A kisfiam is nagyon szomorú volt,hogy a legrégebbi kislány barátja nem jött el:(!

A buli óta én nem hívtam a barátnőmet,mert megbántva érzem magam.

Szerintetek csak túldramatizálom,vagy igazam van?


2012. nov. 27. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna megsértődni. Teljesen érthető az anyuka döntése, bár nem éppen udvarias, az biztos. Az óvodában várhatóan 3 evet tolt el a gyereke, nyilván logikus ott ápolni a kapcsolatokat, pláne hogy valószínűleg az iskolába is mennek majd onnan társai. Én biztosan el hívnám egy pot bulira, vagy valami hasonlóra.
2012. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ez nekem is nagyon rosszul esett volna, de valamiért neki az az esemény fontosabb volt. Az is lehet, hogy a kislánya akart inkább oda menni, mert a fiaddal bármikor találkozhat, jobban érdekelte, milyen lehet egy ovis szülinap. Ráadásul ezek az ovis szülinapok mára eléggé ilyen elvárt események lettek, szóval megy ez az oda-vissza hívogatás, ha nem jössz, sértődéses dolog. Így lesz ez később az iskolában is.

A gyerekeknek meg még ebben a korban gyakran változnak a barátaik, egyik nap barátok, másnap már ellenségek, szóval az egy dolog, hogy ti jóban vagytok, de a gyerekek nem biztos, hogy feltétlenül együtt akarnak lenni. Lehet fordított esetben ha a kisfiad szeretett volna menni egy ovis barátjához szülinapra, te is inkább azt választod, hiszen ez róluk szól, az ő bulijuk, nem a felnőtteké.

2012. nov. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért sértődtél így meg, még meg is mondta, hogy máshova mennek, nem csak bekamuzta, hogy beteg a gyerek vagy valami.


Azért a ti négy éves barátságotokat ne akard már kivetíteni a gyerek bulikra. Neked annak idején vajon hogy esett volna, ha gyerekként egy ovis kis barátnődhöz akarsz menni, anyád meg közli, hogy márpedig a Petikéékhez megyünk, igaz, mindennap a Petike anyukájával találkozok, de a kis barátnőd bulija helyett is inkább én a Petike anyukájával akarok trécselni, te meg le vagy szarva?


Csak azért, mert a kislány kilenctől ebédig van oviban, honnan veszed, hogy alig ismernek valakit? Van aki meg csak egy egy órás szakkörbe jár hetente kétszer és mégis onnan kerül ki a legjobb barátnője, meg a szülők is összejárnak.

2012. nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy leírták többen is, szerintem sem jogosan haragszol. Én a gyerekemre bíznám, ha két zsúr közül kellene választani. Valószínűleg a barátnőd is ezt tette.
2012. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kislány választott. Legalábbis én az anyuka helyében őrá hagyatkoztam volna ebben. Ebben az esetben nem érdemes megsértődni. A fiadat sajnálom, megértem, hogy elszomorodott. :(
2012. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a másik buliba se mentek el.
2012. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana a kislánynak is megtanulnia, hogy ha ígér valamit, akkor azt megígérte...
2012. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!