Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Hogyan lehet elviselni ha az ex folyamatosan a nyakunkra jar?

Figyelt kérdés

Parom a volt felesegevel kozosen dolgozott a sajat cegukben, es a ceg a sajat hazuk hatso udvaraban van. Ex mar januar 1 ota nem dolgozik ott, de azota is nap mint nap bejar a cegbe, pakol, elviszi a csetrest, odajar beszelgetni paromhoz, aki mar tobbszor mondta neki, hogy ne jojjon, ha akar valamit a gyerek miatt, akkor hivja fel, a tobbi nem erdekli, de akkor is jon.

Ide is jon hozzank, folyton sms-ezget, sutit kuld nekunk. Nem vagyok ra feltekeny, mert undorito, gusztustalan egy no, de egyszeruen hanyok tole. 3 eve az agyamra megy, mindent tudni akar tolunk, es elmegy a barati tarsasagba es ott arrol beszel, hogy MI hova megyunk, mit csinalunk, EN mit csinalok, merre megyek, stb. folyamatosan azzal van elfoglalva, hogy mi mit hol hogyan.

Parom azt mondja, hogy a fia miatt kell a jo kapcsolat koztuk, de ez nekem tobb a soknal.

A heten eljutottam odaig, hogy eleg volt, de az uramat szeretem, es nem akarom otthagyni csak azert mert egy ilyen majom a volt neje. El lehet valahogy uldozni a not? Vagy mit lehet vele csinalni? Mert en igy nem akarok elni, hogy o benne van a mi eletunkben!

Most is Mikulasajandekokat vasarolt az en gyerekeimnek! Mi a francnak? Annyira utalom.


Valaki mondjon valamit hogy lehetne tole megszabadulni!!!!

Koszonom



2012. nov. 27. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy problémát látok csak: hogy a baráti társaságában folyton rólatok beszél, bár ezt én pont lesz@rnám, mondjon, amit akar. Ha meg odajön dumálni munka közben, azt is lesz@rnám.

Nem alakított ki még új életet, ezért járkál vissza a régibe.

2012. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

A helyedben csapdát állítanék!

Ásnék egy 2m mély gödröt, amit megtöltenék vízzel és letakarnám falevelekkel, és a gödör előtt kifeszítenék egy vékony drótot, és ha jön akkor bumm beleesik mekkorét röhögnék :)

2012. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második hozzászólóval. Ez megoldás lehet.
2012. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mire lenne megoldás? Ha rosszul ér földet, legfeljebb egy ideig nem látnátok, mert eltörik a lába, de hosszútávon értelme nincs a dolognak, meg elég óvodás szintű ötlet is.
2012. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy le kene szarnom, parom is ezt mondja, hogy szarjam le, csak sajnos nem tudom.

Nem alakitott ki uj eletet (3 ev alatt), de nem is fog, mert nem akar. Parom legjobb baratjaval allt ossze, hogy nehogy uj barati tarsasagba csoppenjen.

Azt remeltuk, ha majd lesz pasija, akkor annak a barati tarsasagaba atcsapodik es kiszall a mi eletunkbol, de nem, pont ott van mindenhol. Minden buliba, minden szulinapban, mindenhol, minden nap benne van az eletunkben.....

2012. nov. 27. 12:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is a csapdára szavazok, értelmes megoldás és célravezető.
2012. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, a csapda a nyerő, de ne vízzel, hanem friss betonnal.
2012. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Azt remeltuk, ha majd lesz pasija, akkor annak a barati tarsasagaba atcsapodik es kiszall a mi eletunkbol, de nem, pont ott van mindenhol. Minden buliba, minden szulinapban, mindenhol, minden nap benne van az eletunkben....."


És ez téged miért zavar? Mond, vagy tesz olyasmit, aki neked, nektek a károtokra van? Mi az alapvető problémád vele?

2012. nov. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az alapveto problema, hogy az en eletemet akarja elni. Azzal van elfoglalva, hogy en mit csinalok, mikor hova megyek, kivel talalkozok, kivel nem. Ha valakivel talalkozok, akkor azt felhivja, es megkerdezi, hogy mi volt, mirol beszelgettunk, mit mondtam.

Most pl. felhivta a paromat, hogy ott van a jatekboltban es 15 %-os leertekeles van, es hogy megveheti-e a parom neveben a fiuknak a skylander figurakat. Az uram persze mondta, hogy igen. Erre 100.000 forint ertekben vasarolt mindent az en gyerekeimnek is, amit persze ki kell neki fizetni, de en nem akartam ennyit kolteni mikulasra, meg mondjuk szeretnem a sajat gyerekemnek sajat magam megvenni az ajandekot.

Ha buliba megyunk ott meg azzal van elfoglalva, ha valakivel beszelek, hogy odajon es elkezd beszelni masrol azzal akivel en beszeltem. Akkor arrebb allok, akkor odajon, es a masik embert szakitja le rolam. Ha raszolok, hogy mit csinal, akkor meg en vagyok a rossz, mert o csak baratkozni akart.

2012. nov. 28. 10:28
 10/10 sokkérdés-,- ***** válasza:
100%

Szia ezek alapján én ccsak egy dolgot javasolhatok:

a pároddal együtt szépen illemtudoan körülírva magyarázzátok meg neki hogy már vége és tűnjön el az életetekböl.... Remélem tanácsom a hasznodra válik ... ;)

2012. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!