Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válasszak? A régi, jól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válasszak? A régi, jól, de nem tökéletesen működő kapcsolatot, vagy új, nagy, de bizonytalan szerelmet?

Figyelt kérdés
Házasság, gyerek nincs, közös ingatlan se. Új szerelem távoli országban él.
2008. okt. 16. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hány éves vagy?

Valószínűleg most vágysz az újra, ismeretlenre! de ez egy nagyon fontos kérdés, és nem szabad elhamarkodni a választ...

Gondold végéig: a mostani kapcsolatodat már semmi esetre sem lehet megmenteni?

Az új mennyire lenne jó? Mennyire ismered? Megbízol benne ilyen távolról is?

Sajnos ebben senki nem tud dönteni helyetted, minden csak rajtad múlik! Biztosan helyesen fogsz dönteni!

Sok sikert!

2008. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A távkapcsolatokhoz rengeteg idő, energia kell, másképp nem működnek. Ha más nyelvet beszéltek, a kulturális eltérés is gondot okoz. Láttam már olyanokat, akiknek sikerült, én kétszer buktam bele.


A régi kapcsolat változtatása, főleg, ha a másik fél is hajlandó változni/változtatni, esélyesebb. Ez is munkás, de másképpen. A megszokást rendszeres megújulással felváltani nehéz, de megéri. Ha a másik végképp nem tud változni, inkább itthon keress.


Vagy költözz külföldre az előbbi szerelmedhez, de az már egy másik történet...

2008. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mind a ketten (hárman) magyarok vagyunk. Az "új" szerelemmel 3 éve ismerjük egymást, de csak neten, és mindig megpróbáltuk lezárni, aztán fél évvel, évvel később csak levelezgettünk. A barátommal 2,5 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, csak néhány fontos világnézeti dologban különbözünk, illetve ő nem akar feleségül venni, összekölötzni, egyáltalán "felvállani". Szerinte ez hülyeség , hiszen felvállal és szeret, de nem tudunk dűlőre jutni ebben a dologban, és lépni szeretnék. 27 vagyok amúgy.
2008. okt. 16. 23:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy most azon gondolkodom, hogy az "új" fiúval találkozunk, megbeszéljük, aztán kiköltözöm hozzá. De nem tudom, jó ötlet-e, és a barátomat sem akarom megbántani.
2008. okt. 16. 23:51
 5/7 anonim ***** válasza:
27 évesen elég eszednek kell lennie, hogy tudj felelősségteljesen gondolkozni...Ezek után csak annyit, hogy próba cseresznye! Sok sikert és ne bánd meg, mert nehéz vagy egyáltalán nem lehet vissza csinálni!
2008. okt. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha valaki nem akar "felvállalni" 27 évesen, akkor férfiként még nem érett. Ha a másik mer kockáztatni, hogy egyből összeköltöztök, miért ne?


Egyszer azt hallottam, hogy ha két hasonló ajánlat között kell választani, válaszd az ismeretlent. Nekem állással kapcsolatban már kétszer nagyon bejött az ismeretlenbe ugrás!

2008. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kockáztatta, és bejött:)
2008. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!