Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vesztek a párotoknak/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vesztek a párotoknak/ barátotoknak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Halovány lila fingom sincs...ezen töröm a fejem egy éve!
2012. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
semmi közöd nincs hozzá
2012. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
semmit...nálunk a karácsony vallási ünnep, ami nem az ajándékozásról szól....ajándékot a gyerekek kapnak, de náluk is másodrendű.....mi pedig nem vagyunk gyerekek....
2012. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen fantáziátlanul egy telefont. De ha ennek örül..mit csináljak? :D
2012. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem veszek semmit, csinálok neki egy kishajót fából, imádja az ilyesmiket :)
2012. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly kapott: real madrid mez (2010-es), a tetovált lány folytatás (tehát az utolsó 2 kötet), parfüm, öv, pénztárca.

Ezt nem lehet minden évben újra venni, mert általában mindenki ezeket írja...


Idén: megint könyv..., optikai egér, Iphone 5 tok(hát igen, aki megdolgozik érte és tudja fizetni - a telefont is karácsonyra kapja, de nem tőlem, nem vagyok milliomos), ezeket kapja. Nincs sok pénzem, szóval mindenki apróságokat kap.


Készítek a családnak: mézes - aszalt gyümölcsös befőttet, fűszeres olívaolajat, ezeket szépen kifogom dísziteni. Vettem dekor ragasztót, és dekor szalvétát :) Sosem készítettem ilyet, nagyon izgulok, remélem, mindenkinek tetszeni fog!


Anyósnak: szappantartó(150ft), mézes-befőtt, türkiz sál.


Párom nagymamájának: dove szappan és testápoló. Szereti a Dove termékeket, ezért :)


Eddig ennyi jutott eszembe...

Ezeket pár ezer ft-ból kilehet hozni, és nagyon tudnak ezeknek örülni!


Egyébként a családban - szerintem - én tudom eltalálni a leginkább az ajándékokat, mert félszavakból is megjegyzem mit szeret a másik. Eddig mindig nagyon örültek. :)

2012. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy könyvet vettem, amiben a harley davidson "keletkezéséről" írnak kb 50 oldalon át, színes képekkel. Imádja a motoros cuccokat, remélem ennek is fog :) Én meg imádom a könyveket, tehát tudja majd kitől kapja...
2012. dec. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!