Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem vagy szex? Házasságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy szex? Házasságban bűn a szerető?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok férjnél, nagyon szeretem a férjem de szexuálisan nem oké minden, már többször próbáltam rávezetni hogy nekem mi lenne jó, de nem sok sikerrel. Pár hete van egy srác akit nem is ismerek igazán de a szex fanasztikus vele, nem tudom mit tegyek! Szeretem a férjem vele maradnék szívem szerint, de mióta tudom milyen JÓ szex úgy nem érdekel, csak a másik srác. Mit tegyek? Felörlődöm a bűntudattól! Kérlek segítsetek!
2009. aug. 17. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Házasságban bűn a szerető, igen.


Ha nem megy a szex, akkor próbáljátok olyan pózban ahol te irányítasz. Pl. lovagló póz. Vagy úgy sem hagy érvényesülni?


Én elsősorban megpróbálnám rendezni a házasságom,. és ha minden próbálkozűsom kudarcba fulladna, talán elválnék, de semmiképpen sem tartanák a férjem mellett szeretőt, mert az gerinctelen dolog.

2009. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Hát,ha ennyire nem jó a szex a férjeddel,már az elején,mi lesz 20 év múlva? Válj el.Tudom,ez nem könnyű,de én meg épp egy 6 éves kapcsiban vagyok és hasonló szitu: megismertem egy férfit,akihez 100X jobban vonzódom szexuálisan.Elvette az eszemet.Viszont még nem csaltam meg a párom,de lehet szakitunk.Ezt így nem tudom tovább csinálni.Azóta hogy az a másik megcsókolt,más ember lettem ha lehet ilyet mondani,nem tudtam hogy ilyen vágy is létezik.Szóval nehéz...

Döntsd el:mi a fontosabb: szeretet,biztonság,de rossz(abb)szex VAGY szenvedély,őrület,de nincs biztonság,kötődés.Mindent nem kaphatsz meg.Ilyen sajnos az élet.Énis ezen őrlődőm. De én úgy vagyok vele,hogy egyrészt nem vagyok házas,másrészt volt 6 évig szeretet,nyugi,lehet hogy most a kalandot választom,hiszen fiatal vagyok még,és különben sem akarom hozzákötni magam a barátomhoz.Nehogy megharagudj,de pont az előbb emlitett okok miatt nem házasodok meg még jó ideig! Nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni.Bocs az őszinteségért! Tudom ezzel most nem vagy kisegítve,de le kellett írnom.

Ha Neked bűntudatot okozna a szeretői viszony,akkor semmiképp se tedd! Vannak emberek,akik lelkileg alkalmatlanok erre.Én is ilyen vagyok. Ez esetben a nehezebb út áll előttünk: döntenünk kell! Ezt senki sem fogja megtenni helyetted.Lehet jobb lenne ha kis időt kérnél otthon és egyedül lennél.MMondjuk elutaznál vagy vmi.Letisztulnának a gondolataid. Egy kérdés:lefeküdtél a másik pasival?

2009. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
pár hete ismered s már tudod, hogy milyen vele a sex, főleg, hogy férjnél is vagy? Na ne haragudj de sztem ez azért túlzás. Ha neked annyira fontos a sex akkor mért nem hagyod ott a férjed? Nehéz ügy, de sexért nem hagynám ott az egyébként jól működő házasságot.
2009. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem csak a kiskorosztály romlott ilyen szempontból mint látjuk..
2009. aug. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Bocs de durva leszek!!!!ne haragudj de ha annyira szereted a férjed akkor nem kefélsz félre.ha ennyire nem bírsz a véreddel,s annál jobban viszket és fontosabb a szex mint a férjed, s hogy így megalázd a hátamögött,akkor miért nem hagyod inkább ott??Esküvő előtt nem tűnt fel a bibi?Tiszteld meg azzal a lehetőséggel hogy otthagyod,s még talál magának egy hű feleséget,te meg egy adoniszt aki lehet hűtlen,lehet nem szeret és talán bánt is de legalább jó az ágyban...igy mind2en jobban jártok

szerintem ez lenne a leghumánusabb..LEHET LEPONOZNI...EGY SZINTÉN MEGCSALT 34ÉVES ELVÁLT FÉRFI...

2009. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az utolsó hozzászólóval.
2009. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!