Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 3 év után szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 3 év után szakitott velem, mert ö élni akar. Élt már át valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Teljesen magam alatt vagyok:( Hogy lehet ezt elfogadni, feldolgozni? Olyan hihetetlen, mert minden rendben volt a kapcsolatunkban.

Ha valakinek volt már hasonló tapasztalata,hogy ezért szakitottak vele, szivesen olvasnám... Kész vagyok:(


2012. nov. 28. 10:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem egyedi eset azok között, akik fiatalon jöttek össze és sokáig együtt voltak.
2012. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon rossz érzés :/

Én a barátodat is megértem, én ugyanezért szakítottam a barátommal 5 és fél év után és nekem iszonyatosan nehéz volt!!

2012. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Velünk is ugyanez volt. 2 évig jártunk, aztán ezért dobott. Majd még 2 évig összejártam vele, túlságosan szerettem, de ebbe ki is készültem, ő közben meg élte a világát... Aztán megismerkedtem egy sráccal, akivel össze is jöttünk és már 2 éve együtt vagyunk, nagyon boldog vagyok vele. Amint megtudta az exem, hogy más is van a képben, már hívott is, hogy rájött, hogy csak én kellek neki, stb. De nekem addigra már nagyon nem kellett ő. Azóta is fut utánam...

Szerintem, ha ezért kidobott, már nem szeret téged! Találsz majd mást! Sokkal jobbat! Foglald le magad és hidd el, nem éri meg miatta bánkódni...

2012. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%
Akkor elég korlátolt kapcsolatot élhettetek, én megengedem, hogy éljen, menjen haverozni, igya magát a detoxig stb. Én nem szólok bele az életébe, mert az az ő élete, nincs jogom beleszólni, még akkor sem, ha szeretem. Sőt, ha tényleg szereted és nem csak birtokolni akarod, ez agy nagyon fontos dolog, ami a bizalomra épül, ha ez nem volt meg, akkor sajnálom, de tényleg igaza volt.
2012. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
5%

Ez hülyeség.

Engem sem korlátolt be a barátom,mégis úgy éreztem 5 év után, hogy nem ragadhatok le nála örök életemre ( ő volt az első barátom) ennyi idő után már a szerelem átalakult és így jobbak éreztem ha magamnak és neki is adok esélyt még a szerelemre.

22/N

2012. nov. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem az a nagy Ő, akivel le tudsz élni egy életet, hanem aki nélkül nem.
2012. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
16%

Csajok! Szerintem ti sem vagytok egészen tisztában a birtoklás és a szerelem közötti különbséggel.

Mert talán, ha nem csimpaszkodnának fel egyesek teljesen egy férfira, akkor tudna élni. Nem a tulajdonotok semmije, a teste sem. El kéne gondolkodni néha...

2012. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

És ki mondta, hogy nem vagyunk tisztában vele? Eleve a többes számot se értem...

Ha valaki nem csimpaszkodik a párjára bizony ugyanúgy előjön a továbblépési vágy ha fiatalon jöttek össze,pláne ha első kapcsolat....

2012. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

Ezt az élni akarok szöveget sosem értettem. Mire jó buli hegyekbe járni, orrba-szájba d*gni, ismerkedni megállás nélkül?

Aztán meg majd esetleg 10-20 év után, mert nem talál senki mást, vagy jobbat, majd eszébe jut, hogy jajj az "Évike", de hiányzik. Csak "Évike" meg normális kapcsolatot keresett és már rég házas, gyerekei vannak, boldog életet él, mert nem kicsapongani akart, hanem egy mély, tartós kapcsolatot kialakítani, egy életet felépíteni a másikkal.


Kitartást, nem lesz egyszerű, bár engem még ilyen aljas indokkal nem dobtak.

Közhely, de az idő sokat segít, ez viszont biztos.

2012. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
2%

Kedves Továbblépésivágy!

Na, azt kell elérni, hogy teljes életet élhessen a párunk még akkor is ha vele vagyunk. Nehéz, de ha ezt elérjük, akkor az valóban egy tartós kapcsolat lesz.

Egyszerű: nem kell beleugatni az életébe, nem kell hülyeségekkel traktálni, csupán élvezni a közös perceket, és azokat emlékezetessé tenni, hogy ne kacsintgasson félre.

Ez nem nehéz, csak sok nőnek nem megy sajnos, mert azt hiszi, hogy a kölcsönös érzelmekkel megkapta az egész embert magának, mindene az övé, hát sosem lesz mindene a nőé. Önálló ember. Nekünk nőknek az a feladatunk, hogy támogassuk őket és mellettük legyünk, amikor szükség van ránk, nem az, hogy irányítsuk őket. Ezt egy férfi se fogja elviselni sokáig.

2012. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!