Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ötlet lenne, ha megcsalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet lenne, ha megcsalom a pasim?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért tennéd?
2012. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ennek a kérdésnek se eleje, se vége. miért csalnád meg? mi indokolná? nehéz erre indokot találni, esetleg a te eseted vmiért különleges lehet, de mivel nem írtál semmit, így azt gondolom h kamus vagy.
2012. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a körülményektől függ. Tudok olyat, ahol pont az rázta fel a meglevő kapcsolatot.
2012. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyugottan kefélj csak félre. Nem Te lennél az első sem az utolsó aki ezt csinálja. A párom is kiment Németbe felszolgálónőnek, és csak azután tudtam meg, hogy ott félrekefélt, amikor ajándékul megfertőzött egy kis baktériummal. De volt olyan mocsok, hogy a végletekig tagadott. Még el is sírta magát. Kérdem én, ha előtte nem volt beteg. Én nem csaltam meg, akkor hogyan fertőzödött meg. Aztán a barátnője tiztázta a helyzetet egy sms ben. Nem csalt meg mert szeret, csak felszolgálás mellett ku..va is volt. Így lett belőle szakítás. Hihetetlen, hogy a nők hogy tudnak hazudni. Úgy kidumálják magukat, hogy a végén az jön ki Te vagy az oka mindennek, és szegényke csak egy ártatlan áldozat. Azt hiszem megundorodtam Tőle! Úgyhogy hajrá csald csak meg, aztán hazudj valami szépet!
2013. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!