Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a normális Pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális Pasik? Hova lettek? Miért van az, hogy mindent megteszek annak érdekében, hogy jó legyen minden, és le sem szarnak itthon? Inkább a WOW-ot meg egyebet választanak. Aztán meg megy a lekúrvázás, ha megcsalom! 21/L

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 12:31
1 2 3
 1/28 Holdfiú ***** válasza:
71%
a wow nemcsal meg. a wow a barátod. a wow bármikor felbasz ugyanúgy megtudsz neki bocsátani. és egyépként teis megadhatnád azta féle tiszteletet ha elhanyagol nem megcsalod hanem beszélsdz neki erről vagy szakítasz vele nem egyből másik faszihoz menni. egyépként meg örülj annak ha a pasid inkább játszik internetes játékkal minthogy facebookon csapná a szelet sok lánynak. és az írásodból azt látom te nem normális pasit keresel magadnak hanem inkább egy papucs senkit aki egész nap a nyakadba liheg és azt csinálja amit akarsz. 21 vagy és mégsem érzed magad egy kicsit önzőnek szerinted munka után mire van ereje akárkinek is???? mennyél inkább sulis pasikhoz azoknak van rád annyi ideje amennyit te akarsz magadnak. és közöld velük aztis hogy megcsalta a pasidat mert wowozott mikor másnak sokkal nagyobb gondokat jelent ha valaki iszik vagy bántalmazza a párjukat te problémádsemmi ehhez képest.
2012. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Nem wowosal kell összejönni:D Én is játszok de nem megszálottan hogy minden mást csak játék utánra helyezek:D Amúgy ha gondolod írj privit azt beszélhetünk.


21/F

2012. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Az én párom is wowozik, de csak egészséges mértékben. Mittomén hetente egyszer, szerintem az nem vészes, én nem szoktam érte cseszegetni.

Az meg, ha szereted, eszedbe se jutna, hogy megcsald. Ergo nem a wow a probléma, hanem hogy nem vagy szerelmes. Akkor meg már ki kellett volna lépni ebből a kapcsolatból.

Lawyered.

2012. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én is szeretek játszani,mondjuk nem ilyen gagyikkal,hanem szanaszét gyilkolós talán világmegmentős játékokkal.De ha van barátnőm,akkor talán napi 1 küldetést,ami kb napi fél óra vagy 1.Akkor,ha nincs,mint most,akkor napi 4-5 óra is simán elmegy ilyenekre.Hogy miért fontosabb a pasidnak a játék,mint te?talán nem szeret.Olyannal kell lenni,aki szeret is.Nem azért,hogy fényezzem magam,de ha a barátnőm akart velem foglalkozni(akármelyik),akkor volt vele foglalkozva,kivéve az utolsó,mert többet volt elfoglalva a végén másokkal,mint velem,de ez egy másik történet.
2012. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Kérdés az, hogy mennyit játszik.

Én is szoktam, de nem hanyagolom el a barátnőmet. Megkövetelem magamnak a privát időt, amikor magam vagyok és kockulok vagy csinálok bármit, de ez az idő nem túlságosan sok.

Ha a barátod folyton wow-ozik és emiatt alig törődik veled, akkor megértem, hogy neheztelsz rá. Ha viszont minden pillanatban a nyakán lógsz és nem hagysz neki teret, és ráadásul még meg is csalod emiatt, akkor benned van a hiba.

2012. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Diavolino44 ***** válasza:

Holdfiu ment a big like!


Azert, legyunk mar annyira gerincesek, hogy kidobjuk es uj kapcsolatba kezdesz, s jogos volt a lekurv@zas. Ha szingli lennek se johetnel szoba ezek utan, hogy a WoW-ra fogod a dolgot.

2012. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Találnál normális pasit, ha az számítana neked, nem pedig a külső. Ha pedig megcsalod a párodat, akkor tényleg ribanc vagy.
2012. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem épp az a baj, hogy mindent megteszel és ő kényelmesen elvan a kapcsolatban. Kicsit hanyagold el, menj el ide-oda a barátnőkkel mikor ő otthon van, ilyenek, legyél jókedvű természetesen. Az hatásos :)
2012. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%

Ha figyelmet akarsz, mondd el, ne megcsald. Ha nem tudod vele megbeszélni, akkor meg ne legyél vele. Ha pedig ennyire nulltoleranciával rendelkezel a játékok iránt, akkor keress olyan pasit, aki nem játszik...


Mellesleg nem értem miért hisztizik sok csaj azért, mert a pasija játszik. Én imádom, órákig képes vagyok elnézni, és ha épp nincs más programunk, szívesen elvagyok így párommal. Volt már olyan pasim, aki nem hitte el, és fél óránként megkérdezte, hogy biztosan nem unatkozom-e, én meg csillogó szemekkel néztem a képernyőt. Olyan is volt, hogy hajnalig játszott egyik exem, én meg már folyton elaludtam alatta, és mikor ki akarta kapcsolni, hogy jó, akkor hozzám bújik és aludjunk, azonnal felébredtem és elkezdtem magyarázni, hogy de én ébren voltam, és néztem, és játsszunk tovább. Mondjuk az mmo rpg-k nem a legalkalmasabbak erre (egy idő után uncsik, kivéve ha közösen játszotok), de pl a Darksiders, a Dead Space meg hasonlókat imádom nézni.

Persze, nem lehet mindig játszani, kell a közösségi élet is, és a romantikus kimozdulások is, de egy fárasztó hétköznapot én szívesen zárok egy ilyen összebújós játékkal. Arról nem is beszélve, hogy inkább így lazítson párom, mint azzal, hogy más nőknek csapja a szelet.

22/n

2012. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Talán ismerkedj meg velem... :S


Írj privátot! :)

Én is szerelemre vágyom már :(

2012. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!