Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probáltatok már valakit bevonzani az életetekbe? Sikerült?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok a tapasztalatokra :)
2012. nov. 28. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
eddig csak egy pizzát
2012. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérnék...
2012. nov. 28. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen:)
2012. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egy pizzát én is bevonzanék most


ha tetszel neki, akkor nyert ügy, ha nem, akkor nincs nem, nincs de, nem tetszel neki és ezt el kel fogadni, nincs benne további misztika

sajnos hiába gondolok a pizzára, ha nem sütök egyet v nem rendelem meg, akkor nem eszek pizzát...mindennek van valami feltétele

2012. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen próbáltam. Természetesen nem sikerült.
2012. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Személyt szerintem nem lehet,mert korlátoltak a lehetőségek, egy személyből csak 1 van és nagyon sokszor már az elején eldől, hogy akar-e tőled valakit. Ha meg túl sokat próbálkozol, miközben benvonzod, akkor még fel is jelenthet, zaklatásért.:)

Valaki azt mondja, hogy bejött a bevonzás személynél.... honnan tudja, hogy amúgy nem jött volna-e be, nem ez van előre megírva neki?


Minden más egyebet be lehet vonzani.

2012. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nincs konrét személy.simán a szerelmet akarnám bevonzani egy számomra még ismeretlen szemlyjel
2012. nov. 28. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Én bevonzottam,de nem volt az igazi sajnos!amint abbahagytam a gyakorlatokat,elmúlt az érzésem :/
2012. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Probald meg letolteni Arielle Ford- soulmate secret cimu konyvet, asszem az isohunt-on fent van. En most kezdtem el nemreg olvasni, de sajnos meg nem tudok semmit mondani, hogy sikerul-e vagy sem, egy probat mindenkeppen meger.
2012. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!