Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak ötleteim, de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ötleteim, de félek akármit is venni, annyira kritikus. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Félek a barátomnak ajándékot venni. Ismerem lassan 2 éve, tudom mit szeret, de annyira kritikus és olyan nehéz neki megfelelni. Néha - ha rólam van szó - akkor is azt érzem hogy nem vagyok neki elég jó. Ami egyébként hülyeség.. de ha tárgyakról, ruhákról van szó, gyakran beleköt. Még ami egyébként tetszik is neki, talál benne hibát és hangoztatja is.


Lassan közeledik a karácsony és vannak ajándékötleteim, de félek akármit is megvenni. Mit csináljak?


19N, 22F


2012. nov. 28. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajándék lónak ne nézd a fogát. erről valószínűleg még nem hallott a barátod. először ezt mondd meg neki
2012. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amit megveszek és odaadom neki nem kritizálja, csak mikor vannak ötleteim, bemegyünk egy üzletbe, mutatok neki valamit, amit talán megvettem volna és elkezdi kritizálni. Ugyanígy van azokkal is amiket én veszek magamnak. De ne értse félre senki, meg ne gondoljátok, hogy állandóan ezt csinálja. Csak tökéletes ajándékot szeretnék és félek, hogy nem fog neki teszeni
2012. nov. 28. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
HA VALÓBAN ILYEN A BARÁTOD NEM ÉRDEMEL SEMMIT, MÉG TÉGED SE
2012. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az iylen típusú ember ugyan oylan unalmas, mint a bólogató kiskutya.
2012. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!