Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hol van időben a kritikus pont, ahol eldől, hogy érdemes-e folytatni a friss kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2 hét, 1 hónap, 3 hónap, esetleg több?

Tehát mennyi időt adsz magatoknak, hogy bebizonyosodjon, hogy van-e értelme a folytatásnak?


2012. júl. 17. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagyok biztos benne, hogy lesz értelme, akkor bele sem kezdek.
2012. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez lenne a normális. Mégis van rengeteg párkapcsolat, ami 1-3 hónap alatt véget ér.
2012. júl. 17. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap a vízválasztó. Ha addig nem derül ki valami turpisság, akkor hosszabb távra lehet készülni. Legalábbis én így vagyok ezzel... Szóval a 2. hónaptól veszem komoly kapcsolatnak...
2012. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, első vagyok, és akárhogy így gondolom, nekem is volt mégis olyan kapcsolatom, ami csak 1 hónapig tartott. Szerintem nem az időtől függ, hogy komoly egy kapcsolat vagy sem, hanem a szándéktól. Hiába volt mindkettőnknek komoly szándéka, hiába volt erős a vonzalom, hamar kiderült, hogy nem vagyunk "kompatibilisek". Úgy pedig nem érdemes erőltetni.
2012. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És mi van, ha maximálisan kompatibilisek vagytok, de részben külső körülmények miatt időnként kicsit bizonytalanná váltok mindketten?


Ha az első bizonytalanság-megingás miatt mindenki úgy gondolná, hogy sutba az egésszel, akkor soha nem jutna senki egyről a kettőre, nem tanul meg küzdeni azért amiért érdemes. És most ne a kínlódásra gondolj, küzdeni máshogy is lehet.

2012. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Félreértesz, nem az első nézeteltéréskor mondom azt, hogy ennek így semmi értelme. Ennél több és nagyobb horderejű dologról volt szó az esetünkben. Nyilván átgondoltuk mindketten alaposan, hogy érdemes-e ilyen eltérések mellett próbálkozni, küzdeni, és közösen döntöttünk úgy, hogy inkább nem. Én annak ellenére, hogy azóta nem volt senkim, továbbra is úgy gondolom, hogy jó döntés volt, és szerintem ő is így látja.
2012. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hmm,ez jó kérdés,elgondolkodtatott... Hát,szerintem ezeken belül is vannak szintek,vagy ahogy én hívom,"szűrők". Az első az a külső,és nálam igaz,hogy egy pillantás is elég,hogy eldöntsem,hogyan tovább. Ha átment ezen,attól független,hogy az ideálom,vagy sem,akkor jön az,hogy megismerem,mi érdekli,mi nem,hogy reagál,hogy viselkedik,milyen az "ő világa". Ez egy 3-4 találkozás vagy beszélgetés alatt megvan. Innentől mehet a csók, kapcsolat,vagyis meg lehet próbálni,mert ezt már érdemes. Eltelik úgy 1-1,5 hónap,és körülbelül ekkor döntöm el,hogy mos tmár tényleg bízhatok benne és komolynak tűnik-e a dolog. 4-6 hónap után meg nagyjából meg is van szinte a "végleges" állapot. Onnan már ágyba is lehet bújni vele,mert ha játszadozna,akkor nem lenne ilyen türelmes. A folytatás az meg sosem lesz biztosra tartós. Van,aki 10 meg 5 év után hagyja ott a másikat,de butaság lenne ennyi ideig bizalmatlankodni. Lényeg,hogy az első pár hétben én nem borulnék senki karjaiba csak úgy.:)
2012. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!