Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen kritikus velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kritikus velem? Nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
A barátommal már 1 éve járunk, ő 17 én 16 vagyok. Nagyon szeretjük egymást, de van valami, ami nekem nagyon rosszul esik... Állandóan megjegyzést tesz a külsőmre. Hogy nagy a fenekem, hájas vagyok, kicsik a melleim, járjak gyakrabban sportolni, stb... És ilyenkor ki is nevet... Meg olyan is előfordul, hogy belecsíp a csípőmön lévő kis feleslegbe, és gúnyosan elkezd nevetni. Nem értem, miért csinálja ezt velem? Rengeteget szenvedtem vele, hogy így nézzek ki, ahogy most, és rettenetesen rosszul esik amit csinál, ezt többször is említettem neki. Miért ilyen gonosz? Emellett tudni kell, hogy rengeteg bókot kapok más fiúktól, és, ha lehet így mondani 'nagyon jó csajnak' tartanak... Akinek elmesélem, hogy milyen bunkó velem a barátom, nem is érti, hogy mondhat ilyeneket nekem... Valaki tudna segíteni, hogy megértsem őt és a tetteit? (Csak normális válaszokat szeretnék, nem érdekelnek a szánalmas és NEM VICCES beszólások... Köszi:))
2011. máj. 7. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Dobd a barátod és a fölösleget. Aztán egye csak a fene, hogy milyen jó nő lettél és nem vagy az "övé".
2011. máj. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez így mind szép és jó lenne, de én nagyon szeretem őt...
2011. máj. 7. 23:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

De lehet,hogy Ő nem szeret téged.Ha szeretne nem okozna neked fájdalmat,annak ellenére,hogy szóltál neki,hogy milyen rosszul esik ez neked.

Mond neki,hogyha em tud így elfogadni,akkor keressen jobbat,vagy te is vágd a fejéhez a hiányosságait,hátha rájön milyen s.zar érzés.

2011. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszer szex után (vagy közben, az még jobb) mond neki ezt: "Tudod így belegondolva marha kicsi farkad van."

Szerintem elsírná magát. :D

2011. máj. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Jaja persze, kicsi a melled, nagy a feneked... De azért mégis téged kúrogat, nem?

K u r v á r a szerethet ha ennyire elfogad olyannak amilyen vagy!


Amúgy téged sem értelek. Hogyan szerethetsz bele egy bunkó emberbe, sőt olyanba akit gonosznak nevezel? Olyan nem volt aki bókolt és még neked is tetszett? Miért szereted még mindig annyira, hogy eltűrd ezeket a dolgait? Sok a pénze vagy mi?

2011. máj. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi a fennek vagy vele??

Mit szeretsz rajta? Azt hogy paraszt veled?

Hagyd ott és keress olyat, aki tisztel.

Amúgy sem hiszem, hogy szereted, csak kapcsolatfüggő vagy.

2011. máj. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, fél, hogy előbb-utóbb nem lesz elég jó neked, ha már ilyen népszerű vagy. Valahogy el kell hitetni veled, hogy örülnöd kell, hogy őt megkaphattad.
2011. máj. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát vagy nem szeret..vagy féltékeny...

egyszer kérdezz rá, ha megint ilyeneket csinál, hogy akkor mi a francnak van veled..és ha nem válaszol akkor sztem fogadd meg az ő tanácsát :

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:28

2011. máj. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Először is... nem azért vagyok vele, mert sok a pénze...-.-"

Másodszor. Emellett rengeteg jó tulajdonsága van, amiket nagyon szeretek benne.

Harmadszor. NEM vagyok kapcsolatfüggő, épp ellenkezőleg...

Köszönöm a válaszokat:)

2011. máj. 9. 17:03
 10/10 Izééékeh11 ***** válasza:

szerintem te is vágd a fejéhez a rossz tulajdonságait,vagy ha egyszer megbánt akkor mond azt neki -B*zdmeg te beszélsz,olyan paraszt vagy hogy ovodában még a jeled is egy eke volt ... és ha esetleg meglepné mond meg neki hogy ha ilyen tapló akkor ne is járjon veled....bár én nem nagyon akarok beleszólni,a te döntésed,ha továbbra is tűröd a nyomi beszólásait,akkor ne csodálkozz hogy ilyen veled ...

13L

2011. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!