Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fog el rossz érzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fog el rossz érzés, lelki ismeret, amikor nézegetem a barátnőm régi fényképeit, egész pontosan a szemét?

Figyelt kérdés

Facebook. Kb 2 órája. Beszélgettünk, teljesen normálisan. Gondoltam hogy megnézem a képeit. Ahogy mentem vissza fele kivert a víz. A leg régebbinél remegtem. Könnybe lábadt a szemem. Nem volt rossz. iszonyatosan rossz érzés volt. Nem tudtam beszélni. Melegem lett. Elkeztem érezni az illatát(a nőmnek). Nem emrtem a szemébe nézni.(csak kép) egyre rosszabb, a kezem ökölbe szorult. Mintha, a mosoly mogött láttam volna valamit. A szemében... szenvedést. Tehetetlenséget... haszontalan, kínkeserves sírással töltött órákat.... egyszerre egyre erősebben.... Azzonnal elköszöntem. Nehogy valami rosszat mondjak.

Régen. Mikor még nem ismertem. Volt pár elég "rossz" kapcsolata. Csak megbántották. Vagy az egyik legrosszabb 1. alkalma egy fiúval fogadásból volt... Olyan fura érzés. Mintha vádoolnám magam hogy akkor még nem ismertem. Nem tudtam megvédeni. Legszivesebben megölném azokat akik bántották... És ez nem normális, főleg hogy csak egy hónapja ismerem. Tény hogy nagyon szeretem, de akkor is. Tudok valamit tenni ez ellen, mert igaz csak ritkán, de egyre erősebben fordul elő. De elég rossz. És ezzel őt is megbántom :( Vagy volt már valakinek hasonló érzése? Vagy valami? Elég rossz, mert nem tudom kihez fordulhatnák ezzel.


16/f



2012. nov. 28. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A múlton nem változtathatsz, de a jelenben és a jövőben még nagyon boldoggá teheted.
2012. nov. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

először is, magadat ne vádolt olyanért, amiről nem tehetsz! légy józan!

másrészt, a lány is tehet róla sajnos, h belement olyanba, amibe nem kellett volna. pl. fogadni nem kellett volna. persze most szenved miatta, nem kell hibáztatni ezért.

szóval kicsit józanabbul szemléld a dolgot feltétlen. és te ne használd ki :)

2012. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre inkább büszkének kéne lenned. Hiszen te ezekért a dolgokért nem elítéled őt, hanem mélységesen együtt érzel vele.

Ezt a tulajdonságodat mindenképp becsüld meg! A lány pedig örülhet, hogy ilyen barátja van.


Azért azt hadd kérdezzem meg, a lány iránt nem érzel semmiféle haragot ezek miatt? Ez mondjuk pont a másik véglet, de gondoltam, megkérdezem.

2012. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. is nagyon köszönöm a pozitív , megértő válaszokat :) nagyon kedvesek vagytok.

2. nem ő fogadot. hanem egy volt fiúja egy másik fiúval hogy le tudja e fektetni, és mivel szinte semmije nem volt akkor. csak az az ál fiú. belement.

3. haragot nem! vagy magamat hibáztatom, amit nem kéne :/ vagy sajnálom hogy így alakult.

2012. nov. 29. 06:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg azt szeretnéd, hogy boldog legyen, akkor tedd boldoggá. Ne rágódj a múltján, ne is emlegesd neki vagy faggasd a kellemetlenségekről. Inkább legyél vele, éreztesd vele, hogy szereted (ne csak szavakkal), csináljatok közös programokat és érezzétek jól egymást :)

Ezt tudom tanácsolnni :)

2012. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!