Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés
Mért van az, hogy a férfiaknak égszakadás, földindulás, ha azért nem akarunk összejönni velük, mert nem tetszenek, de ők persze szidján lépten-nyomon a nőket, főleg a picit teltebbeket, hogy pl. "hegyomlás" meg "hízódisznó" csajok kerüljék őket? Nem gondolják, vagy nem is érdekli őket, hogy ez megalázó?

2012. nov. 29. 07:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Max az olyan férfiak ilyenek akik nem adnak magukra, vagy pl lusták tenni a testükért. Mivel én is nagyon válogatós vagyok, természetesnek veszem, hogy a nők is. Nem is szeretnék olyan nővel lenni akinek nem tetszem. Igen, ez gáz, ahogy egyesek itt sopánkodnak:D 24F
2012. nov. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi egyforma. Persze vannak akik poénból mert nekik jól esik bár nekünk nem az őket nem érdekli de van olyan is aki nem ilyen. Jobban meg kell ismerniük egy olyan lányt és lehet hogy maga a személyisége tetszeni fog neki még ha külsőleg nem is az amit ő jónak tart.
2012. nov. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
El se hiszem, ezek szerint vannak olyan pasik is, akik nem önteltek és nagyképűek? Mert szerintem ez lehet az oka. Nekem nőként meg sem fordul a fejemben, hogy azért utáljak valakit, mert nem jövök be neki. Még csak hibáztatni sem lehet ilyen esetben a másikat, mert hát arról nem tehet, hogy épp más lányok tetszenek neki...
2012. nov. 29. 07:42
 4/36 anonim ***** válasza:
Az 1.-vel egyetértek, nem mindenki ilyen, szerintem a többség nem.
2012. nov. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
És a nők miért lökik szét a lábukat a kopasz kigyúrt hapsiknak azonnal. A normálisokkal meg nem foglalkoznak. Aki tiszteli és szereti őket. Ez ilyen! Vannak ilyen nők és ilyen hapsik.
2012. nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szidja a nőket azért, mert nem akarnak összejönni velük. Én még senkinek sem jöttem be mégsem a nőket hibáztatom ezért, és főleg nem bántanám meg őket.
2012. nov. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van.


És én is bizony elég válogatós vagyok, de nem 5 éves szintjén vagyok agyilag.

Így ha valaki elutasít akkor megyek a következőhöz.

2012. nov. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%

"azért nem akarunk összejönni velük, mert nem tetszenek," Ezalatt a presztizsre utalnak, ha pénzes a csávó már egyből vonzó a lányoknak de nem is igazából a csávó hanem a pénztárcája..


Ez az egyik kategória ami egyébként eléggé széleskörű, mások f@aszra vagy hasonló dolgokra utaznak csak. Ez a nem tetszik hazugság. Ki az aki tetszik? Ha kirakom a merci kulcsát magam elé mikor beszélgetünk akkor "tetszeni" fogok?!?

2012. nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Te szarvasmarha rezervátumban szoktál ismerkedni?
2012. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Na fikázz le, én is férfi vagyok és nem ilyen!


27/f

2012. nov. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!