Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ertekelnetek ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ertekelnetek ezt egy komoly kapcsolatban? (Elsösorban ferfiak valaszat varom. )

Figyelt kérdés

21 eves vagyok a baratom 15 evvel idosebb. Szeretem a szexet es gyakran igenylem, talan gyakrabban, mint a parom. Nem tudom, hogy miert, mellette egeszen kibontakoztam. Jobban szeretem a vad szexet, ha csapkodja a fenekem, a puncim, ilyesmik. Nyilvan nem csak a szex a fontos szamomra, de nagyon fontossa valt mostanaban, es van, hogy ugy erzem, a baratom teljesit, mert tudja, hogy ilyen vagyok, ilyen lettem de valojaban ö nem ennyire "elhivatott" :D Korabban konfliktusunk is volt emiatt, marmint, hogy ö kevesebbszer igenyelte, nem mindig kezdemenyezte. Azota tartja a ritmusom :D Szerintetek csak megfelelesi kenyszer? Hogyan derithetnem ki? (persze kommunikacioval, de mondani barmit lehet)

u.i. nem gondoljatok h felszines buta liba vagyok, akit csak a szex erdekel, nem csak ebbol all a kapcsolatunk. Köszönök minden valaszt!


2012. nov. 27. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában ki kezdeményez? Ő is,vagy mindig csak te?
2012. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Keress fiatalabb férfit aki jobban bírja a tempót.

2. Enyhén mazochista vagy, férfiaknál gyakoribb de nőknél is előfordulhat. Ezzel nincs baj szerintem. Bár a punci csapkodás elég vad! Férfi megfelelője a pénisz pofozgatása kézzel.

2012. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

altalaban en, de nem kizarolagosan. a szakitas nem opcio :)

a csapkodas tenyleg ilyen szelsoseges dolog? ettol is felek titkon, hogy esetleg betegnek tart vagy ilyesmi :S

2012. nov. 27. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyhe mazochizmus lehet. Fiúknál még gyakoribb, ne aggódj. Míg egészséges határokon belül tudsz maradni, és fokozza az élvezetet, nincs vele gond. Persze, hogy ő mit tart róla azt vele kellene megbeszélned!
2012. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"21 eves vagyok a baratom 15 evvel idosebb."


ennél tovább el se olvastam! Már ebből is tudom hogy nem illetek össze.

2012. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nemhinnem, hogy ket szambol ezt meg lehetne allapitani. szeretjük egymast, mindent feladtunk, hogy együtt lehessünk, egy eve vagyunk együtt es a korkülönbseg semmiben (semmi masban) nem erzekelhetö. Ö is azt mondja, hogy nem egy 21 eves csajt lat bennem, hanem egy felnött NÖt. Lehet, hogy ezzel a kerdesemmel ellentmondok ennek, de a dolog összetettebb. Szoval ha elolvasnad vegig, vagy vegiggondolnad a szitut, mielött NEM VALASZOLSZ annak lenne ertelme, igy azonban nem sok van. Mindenkinek halas vagyok, aki valami ertekelhetöt ir... sokat segit, mert öszinte es objektiv, azt azonban tudom, hogy par soros magyarazattal nem tudok felvazolni annyit, amennyire szükseg lenne ahhoz, hogy valaki tenyleg realis valaszt tudjon adni.
2012. nov. 28. 15:58
 7/7 DOTA válasza:

Ő ment oda először hozzád ismerkedni ,vagy te?

Mert ,ha te akkor valószínűleg csak bejött neki a nyomulásod ,és nem is tetszel annyira neki.Vagy csak "idős" és már kiélte magát és nem pörög olyan fordulatszámon,mint te.Szal vagy az lesz,hogy összevesztek mint állat,vagy megcsalod ,mert nem dug meg elégszer,vagy lelassulsz egy kicsit.Mivel a tolerancia nagyon fontos.Mindenképp beszél meg vele :)

2012. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!