Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alacsony lányok tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony lányok tényleg nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és 158cm, nőni már nem fogok:( azt vettem észre h az alacsony srácoknak a magasabb csajok tetszenek és kb. az olyan alacsony lányokat mint én meg semmibe nézik..

a magas fiúknál meg nem merek kezdeményezni mert náluk sztem még annyi esélyem sem lenne:( volt egy srác aki nagyon tetszett és bepróbálkoztam nála de elég durván visszautasított hogy neki nem tetszenek a "kislányok" meg ,h úgy nézek ki mint egy 12 éves és úgyse találok magamnak pasit... és ez a srác kb. 5 cm-el volt magasabb nálam.. igazából az is a baj hogy nagyon vékony vagyok és az arcom is kislányos de ezzel nem tudok mit csinálni.. nem szeretek sminkelni és nem akarok 10cm-es kényelmetlen magassarkúban szerencsétlenkedni azért hogy idősebbnek tűnjek.. szóval nem szeretnék megváltozni hanem olyan párt szeretnék aki elfogad úgy ahogy vagyok.. vannak egyáltalán még olyan srácok akiknek bejönnek a vékony és alacsony lányok? oh és bocsi hogy ilyen hosszú lett:)


2012. nov. 29. 19:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
figy, én nálad 2cm-vel alacsonyabb vagyok, és fiú vagyok. tehát... ezt én is mondhatnám. azt pedig hogy az alacsony fiúknak a magas lányok kellenek ez hülyeség... nekem csak nálam alacsonyabb jöhet szóba. Egyébként az alacsony fiúk is ezt gondolják az alacsony lányokról, hogy nekik magas fiú kell xd
2015. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Nos...eléggé régi kérdés és tudom, hogy ezt már senki nem fogja elolvasni. De! Szerintem is hülyeség ez a kérdés, remélem megtaláltad már az igazit, aki nem csak a magasságod miatt szeret. :)

Amúgy meg... sokkal nagyobb szerencséd van, mint nekem. Én majdnem 175cm magas vagyok, lányként. Nőknél nem hinném, hogy olyan nagy hátrány lenne a Te magasságod. Ém is lefaragnék 10cm-t a magasságomból, ha tehetném. Mindenkinek az kell, amilye nincs. Egyenes hajúak göndört szeretnének és ugyamez fordítva. Addig nem is fogsz könnyen találni párt, amíg nem tanulod meg szeretni önmagad.^^ Legalábbis ez az én "mottóm". Sok ideig tartott, de végül megbékéltem a 174/5 centimmel. Szerencsém van, mert egész sok magas pasit látok mostanság:D

2018. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!