Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet lezárni egy se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lezárni egy se veled se nélküled kapcsolatot, ha az egyik fél szeretné a másik viszont nem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
vagy összejöttök,vagy amelyik nem akarja kapcsolatot az megmondja másiknak mi a helyzet köztük.
2012. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

egy kapcsolathoz két ember kell.. ha az egyik nem akarja, akkor abból nem lehet kapcsolat.. ennyi

szar, de ez van.. emiatt rossz szakítani:D valakinek mindig szar lesz.. arra kell ügyelni, hogy ne te legyél az

2012. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
sehogy, mert a se veled-se nélküled kapcsinál ott van a nagy szerelem, csak vannak kommunikációs gondok amik miatt vannak gondjaitok, ki kell mondani mit hogy szeretnél és mit tartasz rossznak és mi szerinted rá a megoldás... ezek után nem megy, akkor vége...
2012. nov. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már kimondtam,h mit szeretnék,de ő nem hajlandó elengedni engem...Nem tudom vele megszakítani sem a kapcsolatot,mert a semmiből is képes felbukkanni pl:úgy is,h előtte hónapokig nem beszélünk,nem találkozunk!Hogyan értethetném meg vele,h én már nem szeretném ezt a kapcsolatot(szavakkal nem megy,de mint írtam tettekkel sem)?
2012. nov. 30. 13:59
 5/15 anonim ***** válasza:

"nem szeretlek! hagyj békén!"

nemtudom milyen egy találkozás nálatok, de ne adj neki puszit, húzódj el, ha ő adna, ne érj hozzá, ha megfogja a kezed, rázd le, ne szólj semmit.. vagyis mutasd ki, hogy tényleg nem szereted... előbb utóbb megunja...

2012. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5-ös,azért ő is emberből van oké,h a szép szót nem érti(megfordult már az én fejemben is hasonló amit írtál),de én ezt akkor sem tudom vele megtenni!Nem tudom mit tegyek,h normális módon letudjam vele ezt zárni...
2012. nov. 30. 14:07
 7/15 anonim ***** válasza:

nemazért, de ha azt mondod neki, hogy "szakítani szeretnék" és nem érti meg, akkor a szép szó rész csődöt mondott....

mondjuk egy magyarázattal azért kisegítheted, de ha azt mondod, hogy legyen vége, és ő ezt nem hajlandó tudomásul venni, akkor emberség ide vagy oda, korlátoz Téged.. na és akkor mit mondjunk? Te is ember vagy, jár neked az, hogy nem mászik Rád olyan ember, akit nem akarsz, hogy Rád másszon...

amúgy meg ha azt mondod neki, hogy szakítani akarsz, de továbbra is smárolsz vele, akkor szintén csak Te vagy a hibás... ha Te szakítottál, vagyis kijelented, hogy ő többé nem a pasid, akkor miért kéne puszit adnod és kapnod tőle?

vagy t'án neked nem kell, hogy a pasid legyen, úgy is csókolózol valakivel?:D

2012. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A csók már régóta szóba sem jöhet nálam (puszi az van...),és pl:ha magához próbál húzni azt sem engedem neki!
2012. nov. 30. 14:29
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy meg igazad van...
2012. nov. 30. 14:31
 10/15 anonim ***** válasza:

nya, ha már igazam van, akkor adhatnál egy zöldet kettesnek, ötösnek, hetesnek és tízesnek ;):D

amúgy gondolom akkor puszit sem Te adsz

2012. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!