Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki élőben, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki élőben, vagy jó lesz üzenetben is?

Figyelt kérdés
Van egy kedves lány, akit már néhány hónapja ismerek a suliból, és pár alkalom után teljesen megtetszett nekem. Most az lenne a problémám, hogy ezt mégis mikor és főleg hogyan közöljem vele? Ha elmondom neki élőben, és attól félek hogy visszautasít, az nagyon ciki helyzet lenne neki, nekem pedig különösen. Ha viszont megírnám neki az érzéseimet üzenetben, akkor legalább nem egyből kellene szembesülnünk a helyzettel, és neki is lenne ideje átgondolni mindent (utána persze megbeszélnénk egymással a dolgot). Tudom hogy élőben sokkal személyesebb lenne ez az egész, de attól félek akármennyire is próbálnám neki így elmondani, egyszerűen nem menne. Ötlet? (:
2012. nov. 29. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

ha nem megy élőben akkor nem vagy kész a dologra. Majd ha azt fogod érezni hogy simán elé mersz állni, na az lesz a te időd! :)

19/F

2012. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akarja mindenki olyan nagyon elmondani, hogy mit is érez(ez alatt nem a párokat értem..meg tiszt.kiv.). Miért nem mutatod inkább ki, hogy tetszik neked?
2012. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Próbálok vele kedves lenni, mindig érdeklődve figyelem, de eddig még valahogy nem jött tőle válasz ezekre. Ezért lenne jó, ha megtudná az igazat, meg egyszer amúgy is el kell mondanom neki! :)

'Inkább tedd meg és bánd meg, minthogy megbánd azt hogy nem tetted meg.'

2012. nov. 29. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:
És a következő lépés mi, ha megtette a kimutatást.?
2012. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-esnek: hmm..pl. ha látja, hogy a lány is mutat érdeklődést felé, akkor elhívja valahova.:) Lehet, hogy csak az én véleményem(lány vagyok).:)
2012. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nőként én is ezzel értek egyet...


Mindig is a falra másztam attól, amikor a fiú megkérdezi a lánytól, hogy "akarsz velem járni?".


Nem kell a melléduma, és akkor nincs leégés sem...


Kimutatni, közeledni, segíteni a matekban... meghívni egy üdítőre, majd sétálni, meg moziba... és magától kialakul...


És már együtt is jártok minden megbeszélés nélkül...


És még mi nők bonyolítunk túl mindent.... :D


Vagy csak én vagyok túl öreg ehhez, és már nem így működik???

2012. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-osnak: nem vagy túl öreg ehhez.Nagyon jól látod a dolgokat.:) Én 16 éves vagyok és teljesen egyetértek veled!

2-es és 5-ös voltam :)

2012. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!