Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátom jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátom jogosan haragszik rám, vagy inkább nekem lenne okom kiakadni?

Figyelt kérdés
A barátom turkált a cuccaim között, és beleolvasott a naplómba. Egy másik srácról írtam, akit nagyon kedvelek, sokkal jobban mint kéne (illetve csak kedveltem mert ez már kb egy éve volt). Mindenesetre a barátom teljesen kiakadt, hogy én tuti megcsalom, meg hogy ő majd megkeresi azt a fiút és megveri stb. Ha tovább olvasta volna akkor láthatná, hogy leírtam, hogy én őt szeretem, és próbálom elfelejteni azt a srácot. Ez azóta már sikerült is. Neki is lett barátnője, és már nem igazán tartjuk a kapcsolatot, de a barátom teljesen ki van kelve magából. Nem igazán akar velem szóba állni, mert azt mondogatja, hogy tuti még egy csomó dolgot eltitkolok előle. Pedig ez nem igaz. És amúgy sem történt semmi azzal a fiúval, csak barátok voltunk. Meg amugy sem szeretnék mindent az orrára kötni. Ez most akkora baj?
2012. nov. 29. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy tahó hogy beleolvas más naplójába. De egyébként miért érdekel totál idegenek véleménye? Ezt neked kéne érezni.
2012. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne a dolgaid között turkálnia. Nem volt szép dolog tőle és inkább neked lenne okod kiakadni.
2012. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

gondolom nem véletlenül kutatott.

érzi,hogy te az a sunnyogó fajta lehetsz.

pl "próbálom elfelejteni"

bakker

most is többet írsz róla,mint a barátodról.

2012. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Sose értettem miért kell naplót vezetni. Bárki elolvashatja minek kell ráadásul olyat papírra vetni aminek nem örülnél majd ha valaki történetesen a párod olvasná. Ha vagy olyan birka hogy a "titkaidat" leírod- ahelyett hogy elraktároznád az emlékeidben ahol garantáltan nem turkálna senki- szóval akkor ha leírod ne háborodj fel és főleg ne csodálkozz ha elolvassák és számonkérik rajtad. Zárójelben megjegyzem nem szép dolog más cuccai között kutakodni de hát a te párod ilyen. Jó tanács máskor ne írj kisregényt arról amit nem szeretnéd ha más olvasna vagy félreértelmezne. Te azért haragudhatsz rá mert turkált a cuccaid között, ő meg azért hogy egy másik pasiról írogatsz akit ráadásul sokkal jobban kedveltél mint kéne miközben együtt voltál a pároddal. Összefoglalva a párod jogosan sértődött meg.
2012. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A te cuccaid között turkált és a te naplódba olvasott bele. Tudtam, hogy tilosban jár, de nem törődött ezzel. Viszont ha "többet kötnél az orrára", akkor megelőzhetted volna ezt.

Neked lenne okod kiakadni.

2012. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Naplótvezetni kész öngyilkosság, nem értem mért teszik az emberek, mindketten sárosak vagytok szerintem
2012. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!