Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni a rosszkedv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a rosszkedv és magány ellen?

Figyelt kérdés
Nem teljesen a szokásos eset vagyok, mert párkapcsolatom van, már hat éve, most 21 éves múltam. Barátommal még nem költöztünk össze, valószínűleg egy jó darabig nem is lesz rá lehetőségünk, viszont dolgozik, én pedig tanulok. Talán ezért nincsen sokszor rám ideje. Egyetemen viszont akadt pár fiú, akinek tetszenék, viszont ők nem igazán érdekelnek engem, de nagyon rossz így egyedül, vágyok egy kis szeretgetésre, ölelésre. A barátaim pedig nem mindig érnek rá, és nem is tudnák pótolni azt a törődést, amire igazán vágyok.

2012. nov. 29. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jó, akkor áldásunkat adjuk rá, hogy megcsald.
2012. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha én n ő lennék, az ujjaimat nem a billentyűzeten tartanám magányomban.
2012. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

mesék és megható filmek :) nálam ez válik be

egyébként meg a nyakatekert gondolkodós, többször megkell nézni filmeket szeretem, de amikor magányos vagyok akkor az "egyszerü" emberi sorsokra van szükségem

2012. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Előzőleg fel tettem ugyanezt a kérdést egy másik témában, és mindenki azt hiszi megszeretném csalni, közbe pedig egyáltalán nem, nem is tetszik más. Nem tudom, hogy lehetne megoldani a helyzetet, hiszen nem tudunk megoldani több találkozót.
2012. nov. 29. 22:29
 5/18 A kérdező kommentje:
3-as: ez jó ötlet, sokszor bevált már :) Csak attól félek, hogy hamarosan jön a vizsgaidőszak, és nem fog úgy menni a tanulás, mint ahogy szeretném, ezért is vágyok többet a barátom társaságára, mert akkor érzem a biztos támaszt vagy nem is tudom. Nem is értem, hogy a katona feleségek hogyan bírják egyedül.
2012. nov. 29. 22:33
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat már halott. Csak még nem akarod magadnak bevallani. Nem értem minek erőltetitek...
2012. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mert szeretjük egymást, ragaszkodunk a másikhoz. Én nem tudnám elképzelni, hogy mással legyek, vele nőttem fel, mondhatni. Igazából nem akartam itt rinyálni, de ma mondta, hogy már megint dolgoznia kell, és nem ér rá, pedig jól esne, ha eljönne hozzánk, és mos nagyon el vagyok kenődve.
2012. nov. 29. 22:40
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát te tudod... 6 év hosszú idő. Gyakorlatilag más fiúkkal nem is volt kapcsolatod. Ez így sehogy se lesz hosszú életű. Már most is nagy részt megszokásból vagytok együtt(szerintem). A barátodtól nem kapod meg azt, amire szükséged van. Nem éppen ilyen egy ideális kapcsolat.
2012. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
szerelem-szeretet-megszokás-gyűlölet és végül közömbösség van örök szerelem csak korán meg kell halni rosszkedv magány vegyél kutyát
2012. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Van kutyusom és macskám meg madaram, egy egész állatkerttel élek :)
2012. nov. 29. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!