Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni a rosszkedv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a rosszkedv és magány ellen?

Figyelt kérdés
Nem teljesen a szokásos eset vagyok, mert párkapcsolatom van, már hat éve, most 21 éves múltam. Barátommal még nem költöztünk össze, valószínűleg egy jó darabig nem is lesz rá lehetőségünk, viszont dolgozik, én pedig tanulok. Talán ezért nincsen sokszor rám ideje. Egyetemen viszont akadt pár fiú, akinek tetszenék, viszont ők nem igazán érdekelnek engem, de nagyon rossz így egyedül, vágyok egy kis szeretgetésre, ölelésre. A barátaim pedig nem mindig érnek rá, és nem is tudnák pótolni azt a törődést, amire igazán vágyok.

2012. nov. 29. 22:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21 évesen buliznod kellene menni jönni idiótaságokat csinálni pasikat szédíteni szeretkezni tehát kezdj el élni menj bulizz nem kell megcsalnod a párodat flörtölj ne félj a pasid megtudja érdekes módon lesz rád ideje
2012. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

sem a kérdésből nem sejlik sem a kérdező hozzászólásaiból, hogy bármi problémája lenne a párjával vagy a kapcsolatukkal azon túl, hogy kevesebbet találkoznak mint ahogy szeretnének

én nem is értem a kommenteket

féltékenyek vagytok vagy mi? igy itélkezni? mert nektek nem jött össze a diákszerelem?

hát pedig valakinek bejön és az gyönyörű és sokszor tartósabb mint egy ugynevezett tapasztalt felekből álló kapcsolat. én "tapasztalt" vagyok és perpill egyedül vagyok mint az ujjam, de én örülök, ha ilyenről hallok, és szurkolok is, hogy boldogok legyenek nagyon sokáig


(a katona feleségekröl jutott eszembe :) : Különleges Valentin-nap, Kedves John ezeket nézzd meg ha gondolod ;) )

2012. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"féltékenyek vagytok vagy mi? igy itélkezni? mert nektek nem jött össze a diákszerelem?"


Mindenki magából indul ki:) Mi csak leírtuk a véleményünket. Hogy ez neked nem tetszik, tehetsz egy szívességet nyuszika:)

2012. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Végre megértette valaki mire gondoltam, bár így visszaolvasva tényleg olyan, mintha meg akarnám csalni :D Köszönöm a filmtippeket, remélem jó hosszúak és jó izgalmasak. Amúgy a bulizás sem rossz dolog, szeretek néha eljárni, és valóban igaz, ha valakire féltékeny, akkor jobban figyel rám, de mivel nem gondolkodok szakításban, ezért nem szeretném feleslegesen bosszantani mindenféle fiúval, akik igazából nem is érdekelnek :)
2012. nov. 29. 23:23
 15/18 anonim ***** válasza:
ostoba
2012. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Meg van a megoldás nézzél filmeket hehehe vicc :D ajánlom Életrevalók, Bejamin Button élete
2012. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Eszem-f*szom megáll, hogy a nők a jó dolgukban meg a semmittevésben annyira elszállnak, hogy már ezen problémáznak, hogy a faszijuk dolgozik, és "nem foglalkozik" velük annyit.

De ha egy munkanélküli léhütő lenne, akkor meg pont az lenne a bajod, hogy "nincsenek céljai az életben".

Nektek b-zmeg semmi se jó..

2012. nov. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
alkalmi szex valakivel. az tenne jót neked
2012. nov. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!