Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek, teljesen normális...

Szerintetek, teljesen normálisnak mondható, ha valaki prosti/hiba bele fér? Illetve ezzel semmi gond?

Figyelt kérdés

Nem rég volt itt egy kérdés, aki írta,hogy szerinte undorító meló azt jól lepontozták, engem is.

Én nem tudnék tükörben nézni azután,hogy valaki alá feküdtem pénzért, és azt sem tudom ki az. . .

Egyedül vagyok az érzéssel,hogy nekem fontos a tisztes párkapcsolat,és a szerelem?

Ebbe a kategóriában úgy érzem:).

Véleményt kérek, mindenki kulturált véleményét szívesen olvasom.:).



2012. nov. 26. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
85%
Az előző kérdésre visszautalva én természetesen nem értek egyet a dologgal, de a hölgy ott megkérte, hogy ne a hivatását tegyük szóvá, hanem válaszoljunk egy olyan kérdésre, ami a véleményünktől teljesen független. Úgy gondolom, hogy aki értelmes ember, az képes elvonatkoztatni, és segíteni annak, aki ezért jött ide.
2012. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:

Igen, ez igaz.

és egyébként ha elvonatkoztatunk a kérdésen, és alapból jön a kérdés, ti mit gondoltok?

Ez érdekelne, hogy ebben az kat.ban-hogyan gondolkoznak az emberek:).

Lenéző ha valaki örömlány.

Vagy okos, mert a semmiből él

Érdekelnek az álláspontok:)

2012. nov. 26. 21:20
 3/63 anonim ***** válasza:
74%

Neked undorító, másnak nem. Ennyi, nem kell túlagyalni.

"nekem fontos a tisztes párkapcsolat,és a szerelem"

Ez, hogy jön ide?

2012. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:

Aki prosti annak nem: D Úgy jön ide.

Vagy csak furcsa, mert hogy tud akkora gödörbe jutni, hogy mást ne találjon menekülési útvonalnak.

Úgy jött ide, hogy nekem kell egy férfi akinek a vállára dőlhetek, és sírhatok rajt, akivel élvezem a szexet, és látom, hogy szeretetből csinálja.:)

Teszem azt,kiderülne egy örömlányról, hogy az volt, lehetséges teljesen máshogy viszonyulna hozzá a családja.

Ma pl: egyik osztálytársam mondta valami másik diákról az iskolában, hogy prostituált az anyukája, és mindenki lenézően tekintett arra a fiúra,és az anyukájára.

15-20 év múlva mi lesz, ilyen esetben?

2012. nov. 26. 21:25
 5/63 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, kinek mi fér bele. Tudok, tisztes családanyákról, akik évente 1-2 hónapra elmennek csinálni. Ismerek olyan családos nőket is, akik félóra ismeretség után, ingyen ágyba bújnak a pasival, míg a férjük melózik. Annyit jelent nekik, mintha ettek volna egy finom sütit. Van olyan is, aki a megcsalás gondolatától lelkibeteg lesz.
2012. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim válasza:
62%
Szerintem meg kell tanulni elfogadni, hogy mi emberek külömbözünk, ami nekünk visszataszitó és elfogadhatatlan az másnak természetes.
2012. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
46%
Számomra semleges dolog. A prostitúció mindig is jelen volt a társadalomban és nem hiszem, hogy valaha elfog tűnni. Ha valaki saját akaratából választja, miért ne tehetné. Én nem fogom ezért lenézni. (Csak az az ember néz le másokat, aki magát többnek hiszi nála. Engem ez undorít.)
2012. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
75%

A kérdésben nem azt kérdezte a hölgy, hogy elítéljük-e a szakmáját, vagy, hogy mi csinálnánk-e ugyanezt, hanem, hogy mondja-e el a családjának

Amúgy, őszintén szólva én nem ítélem el. Hányan vannak, akik belegebednek a munkába, és mégsem jutnak egyről a kettőre? (pont egy ilyen kérdés is van most)

Akinek beveszi a gyomra, csinálja, az ő dolga. Az más dolog, hogy én sosem tudnám megtenni.

2012. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
69%

" egyik osztálytársam mondta valami másik diákról az iskolában, hogy prostituált az anyukája, és mindenki lenézően tekintett arra a fiúra,és az anyukájára. "


Abba persze nem gondoltak bele, hogy az ő 'tisztességes' apukájuk az ügyfél.

2012. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem az ítélkezés miatt pontoztak le.
2012. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!