Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem mert nem akartam várni a szexel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem rég tudomásomra jutott hogy már nem szűz és az előző pasijával hamar lefeküdt, de 3 hónapja vagyunk együtt és még várni akar. Ez elég rosszul esik, szóvá is tettem (tudom nem kellett volna) hogy miért csak engem "tisztel" meg ezzel. Magyarázkodni kezdett hogy nem áll készen, meg hogy nehezen állt fel és nincs önbizalma (neki, ezek után nekem se...). Hát ebből veszekedés lett. Ma reggel felhívott és szakított mondván ha nem tudok rá várni akkor nem akarja hogy boldogtalan legyek addig amíg nem fekszük le, meg hogy nem érzi fairnek hogy csak magamra gondolok miközben még nincs rendbe lelkileg..

Jó nem mondom hogy teljesen jogos amit mondd valahol ő is hibás, de szeretem és jó lenne helyrehozni.. kérdés: hogyan? másik: megéri szerintetek?

18/F


2012. dec. 1. 11:25
 1/10 ASOT ***** válasza:
Nem csak a szex volt ott a gondja más is volt ott a háttérben.
2012. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez tegnap volt a csaj szemszögéből is :D
2012. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nem vagy elég jó neki. Ha elég jó lennél, és már nem szűz, akkor vidáman szét tette volna a lábát neked. A hülye történetét el ne hidd, hogy nem kész, meg ilyesmi.
2012. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt neked kell eldönteni, hogy megéri-e helyrehozni. Természetes, hogy egy felnőtt embernek vannak testi vágyai. Van, aki hosszabb időt kibír szex nélkül, mások már 2 hét megvonás után szenvednek. Olyan társat keress, aki passzol hozzád!
2012. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En se voltam mar szuz amikor egyik bartommal jartam es nem fekudtm le vele mert nem vagyok en k*rva h annyipasival egyutt legyek..csak azzal fekszem le akit nagyon szeretek aki kulonleges 2pasival oltam edddig egyikuk mai napig a baratom es e se fekudnek le ezekutan massal egyhamar sot lehet csak a ferjemmel mar:D
2012. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából ő is kíván, néha már alig bírt nemet mondani...inkább olyan mintha nem bízna bennem vagy félne. De ha így van arról meg mindketten tehetünk...csak nem tom ezzel mit lehet kezdeni

2.: ?:D

2012. dec. 1. 11:39
 7/10 gr. Shadow ***** válasza:
Talán, keress egy másik lányt, aki tényleg szeret! Egyébként nehogy elhidd hogy érdekli hogy mit érzel, csak magával törődik és ezt a nem akarja hogy boldogtalan legyél dumát is csak azért mondta, hogy mártírként tetszeleghessen legalább önmaga előtt!
2012. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valóban nem rég volt ez a kérdés a másik szemszögből.

Tudod ki hiszi el, hogy egy pár mindkét tagja itt próbál választ kapni. Azért ennyire nem népszerű ez az oldal.

2012. dec. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te egy vadbarom vagy tesó, ha ezen képes voltál vele veszekedni. Neked nem barátnő kell, csak egy dugótárs.
2012. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elég érdekes a szitu, de szerintem is lehetett más a háttérben...csak nem merte/akarta megmondani..."gerincferdülése" van...;)
2012. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!