Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti teljesen megbíztok a párotokban?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat, és próbálok is megbízni benne de ő tipikusan jó csávó. Tehát sokszor felmerül a kérdés bennem hogy egyjártalán miért velem van, meg hogy ha adódna egy lehetőség hogy egy másik lánnyal kettesben van megcsalna e vagy tudná azt mondani hogy barátnőm van nem lehet

2012. dec. 1. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én igen, azért vagyok vele...
2012. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen:)
2012. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, meg.

Olyan szép nap van, ne a félelmeiden agyalj. :)

Ha ilyesmi megtörténik, akkor vagy nem szeret vagy nem működik valami köztetek, de az biztos, hogy nem tisztel. Akkor meg már úgyis mindegy, ha így van.

2012. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan megbízhatsz benne. én mondjuk nem kezdenék az ilyen típusú fiúkkal mert náluk sose lehet tudni(saját tapasztalat).
2012. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régebben beszéltünk erről a Kedvesemmel, akkor azt mondta, ha nem szeretne, nem lenne velem, meg h ezen nem szokott agyalni. Mi most távkapcs.ban élünk még, immár 10hó, nagyon szeretjük egymást, jól meg vagyunk, igy én is azt mondom, ha nem szeretne, nem kellenék Neki, nem lenne velem ennyi:).


Gondolj erre, s ne emészd magad ilyenekkel, mer megérzi, s ez rosszul eshet neki. Bízz magadban egy kicsit! Ha meg menni akar, hadd menjen.

2012. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!