Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » LÁNYOK! Ha csalódtatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ha csalódtatok a párotokban valami miatt akkor az helyrehozhatatlan?

Figyelt kérdés
Például ha a pasitok sokszor bunkó volt veletek miközben meg sem érdemeltétek. Ha látjátok, hogy változik és megbánta, akkor helyre lehet hozni ezt a törést bennetek, vagy ha egyszer valaki leírja magát akkor előbb utóbb szakítotok vele?

2012. nov. 22. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha belátja, hogy bunkó volt ás látom rajta a változást akkor helyre lehet hozni természetesen..de elfelejteni nem fogom soha. Ezt azért mondom mert az exemmel ugyanez volt a helyzet...(de nem ezért mentünk szét)
2012. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, ha belátja és változni próbál nem szakítok vele. De ez persze arra vontakozik,ha mondjuk max 1 hónapig tart ez a változás, nem pedig mindig csak belátja és ígérgeti.

Bár nekem van barátom, nem bunkó velem, de ha bunkó barátom lenne így csinálnám.


L/18

2012. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert ha bocsánatot is kér nem sok idő mulva ugyan olyan lesz....
2012. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy össze jövök vele, erre is volt már példa, de ha egyszer leírja magát, menjen a fenébe
2012. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyem sokszor bunko velem ujabban. Eddig elneztem, de jezd betelni a pohar.
2012. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy esély mindenképpen járna neki. Ahhoz, hogy valaki tartósan megváltozzon, benne is kell, hogy törést okozzon valami, ami miatt szakít a régi gondolkodásmódjával és elindul a változás felé. Ha ezt látom hosszú távon, ha olyan kijelentéseket tesz, ami korábban sosem hangzott el a szájából, akkor helyrehozható a kapcsolat.
2012. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha elég jól néz ki a pasi, bármit megtehet a nőjével, az úgyis megbocsát neki.
2012. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk mennyire bunkó? Ha csak kulturáltan igazságtalan, az rendben van, de mondjuk egy ordítozós lek*vázós szitu számomra nem fogadható el. Emberek vagyunk, nem állatok, és normális hangon is megértem, amit mondani akarnak nekem.

Nem volt még ilyen, de nálam nem lenne "sokszor", az biztos. Konkrétan 2. eset sem biztos, hogy lenne, de 3. már biztosan nem.

Oké, hogy mindenkinek jár "még egy" esély, de a még egy azt jelenti, hogy az első eset után még egy. Tehát max. 2-szer lehet bunkó, utána röpül.

Nem értem azokat a lányokat, akik a "sokszori" eset után még mindig azt hiszik, csoda történik. Szerintem ők maguknak hazudnak.

2012. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Oké, hogy mindenkinek jár "még egy" esély, de a még egy azt jelenti, hogy az első eset után még egy. Tehát max. 2-szer lehet bunkó, utána röpül. "


Én írtam a "jár még egy esélyt", és ugyanúgy gondolom, mint te, azaz a még egy az pontosan a második. Ha másodszor megtörténik ugyanaz az eset, elfogy a türelmem, eljátszotta magát.

2012. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!