Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság már tényleg senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már tényleg senki nem vevő a személyes ismerkedésre a fiatalok közt?

Figyelt kérdés
16-17-18 éves korosztályról van szó, bár szerintem a többiben sincs másként. Egyszerűen nem tudnak és nem is akarnak személyesen ismerkedni (tapasztalaból beszélek), csakis facebookon. Nekem nincs facebookom, eddig nem volt rá szükségem, és többször is kijelentettem, hogy egy buta dolognak tartom, hogy pl szünetben meg órákon is egész nap a facebookon vannak osztálytársaim. Eddig büszke voltam rá hogy meg tudtam állni hogy nem vagyok fenn. Most adjam fel a büszkeségem, és regisztráljak? Azzal változna bármi is? Vagy csak én vagyok túl érzékeny és csak simán alkalmazkodnom kellett volna már előbb a körülményekhez? Ti mit gondoltok?
2012. dec. 1. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ez a korosztály nem nagyon
2012. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na,és a múltkor még engem szóltak le, amikor azt mondtam, hogy én alapvetően nem ismerkedem facebook-on, csak szmélyesen :D
2012. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt már Pista meg Béla is észrevette:)

Mai korosztálynak a facebook a mindene. Szánalmas, bár én is ebbe a korosztályba tartozok nem csüngök facebookon, és nincsen 345643 db ismerősöm, csak azok akikkel beszélek.

2012. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én vevő lennék rá,szivesen. 18/F
2012. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
uhh, ez rosszabb mint hittem
2012. dec. 1. 17:43
 6/11 anonim ***** válasza:

én meg csak személyesen ismerkednék, és ezért nincs is senkim... ez van :/ csak emiatt nem fogok interneten ismerkedni, remélem majd valakivel mégiscsak megismerkedek élőben :)


16/L

2012. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6os nincs kedved beszélgetni? :D
2012. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom én mi a para. Számtalanszor próbálkoztam személyesen tök ismeretlen lányoknál, de valahogy egyik sem volt vevő az ismerkedésra, aztán egy évnyi szerencsétlenkedés után meguntam és én is facebook-on kezdtem el ráírni lányokra és mi a fene, hirtelen lett egy csomó rajongóm, akiknek bejöttem végre és azóta már egy facebook-os csajjal csókolóztam is meg le is szopattam. Áldott legyen a facebook! Ha lenne kénytelen lennék prostizni járni. :D
2012. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Vissza kellene állítani a katonaságot a fiúk közt, mert amit ma látok, az egy rakás elkényeztetett szerencsétlen puha p.cs
2012. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem van facebookom, de ott nem ismerkedek. Ha rám írnak, akkor kedvesen elküldöm, főleg ha ismeretlen. Én abban hiszek, hogy elsőnek személyesen találkozzunk, majd utána beszélünk facebookon. És hát ja, nekem sincs barátom...
2012. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!