Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy pilóta (repülő)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy pilóta (repülő) feleségének/barátnőjének lenni?

Figyelt kérdés

A párommal már jó ideje együtt vagyunk, de az ő nagy álma az hogy repülő pilóta lehessen,és hamarosan az is lesz...

Nem akarok az álmai beteljesedését gátolni,de megijedtem...

Esetleg van-e itt olyan, aki hasonló helyzetbe van?

Milyen érzés?

Sokat van távól....?

Jó vagy rossz dolog...?

Mennyiben különbözik a tobbi szakmától?

Milyen.........



2012. dec. 1. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem sokat vannak otthon! És sokan kavarnak a sztyuvikkal, legalábbis ezt hallottam...
2012. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Quorra ***** válasza:
33%
Én is ezt hallottam.
2012. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ma 21:18-pontosabban mire érted?

Nem igazán értem....

2012. dec. 1. 21:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen repülőt vezet majd.

Értelemszerűen más a teherjárat, a személyjárat, és mondjuk a sétarepülőzés.


Ha személyjáratra kerül, akkor készülj fel mert halálra fogja dolgozni magát.

Ott nem úgy megy hogy na gyerek elvezetsz innen Londonba aztán két óra múlva hazajössz és vége a műszaknak...

Akár 5-6 járatot is elvezethet egy nap, nem igen szokták kímélni a pilótákat.

Értelemszerűen nem két nap szabadnapja van, de ha megy akkor leterhelik derekasan.

2012. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

3-as: hát te biztosan nem vagy pilóta, elég primitív vagy. Kérdező ne foglalkozz vele, magából indul ki szerintem.


Szerintem egyébként nagyon megterheli a kapcsolatot a folyamatos távollét. Ha valóban pilóta lesz, háát kösd fel azt a bizonyost...

2012. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

21:04

21:12

21:21

21:23

Köszönöm a válaszaitokat :) !

2012. dec. 1. 21:27
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Szia! ez a foglalkozás hősies - ezért nehéz, de szép, a feleségre a családra is ez sugárzik át. Lehet irodai alkalmazott stb. is hősies (ritkán, nem eltunyulva a gépe előtt), de itt a a mélyén van a munkának és a szépsége arányosan nagyobb, ez heroikus.

A hűség meg alaptermészetünk, hogy ki mennyire hűséges, az nem ettől függ (az irodai alkalmazott is lehet hűtlen, egy tengerész is lehet hűséges)

Egy nagy író, nagy lélekismerő pilóta ír erről- és a feleség érzéséről is..(Hamvas szerint a modern világunkban két hiteles életmű van: A Schweitzeré és A de Saint-Exupéry-é.. )Ajánlom az összes művét, mert nagyon nagy):

Antoine de Saint-Exupéry:

A déli futárgép; Éjszakai repülés,Citadella

2012. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Bocsánat, de mi benne a hősies?
2012. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

21:28 köszönöm a válaszod.

Tényleg egy szép dolog és hősies, Ő mindenképp repülni akar és nem a hűség itt a tabu téma, hanem maga a félelem a féltés...félek hogy lezuhan a repülő és meghal és örökre elvesztem....

Ettől nagyon félek....

Főleg később lenne a még nehezebb,ha gyerek is lenne ...

2012. dec. 1. 21:39
 10/14 A kérdező kommentje:

ma 21:33

Például abban a nézőpontban tekinthető hősiesnek, hogy bármikor bekövetkezhetik az a pillanat amikor, az életét kell majd feláldozza a munkájáért.

2012. dec. 1. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!