Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy pilóta (repülő)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy pilóta (repülő) feleségének/barátnőjének lenni?

Figyelt kérdés

A párommal már jó ideje együtt vagyunk, de az ő nagy álma az hogy repülő pilóta lehessen,és hamarosan az is lesz...

Nem akarok az álmai beteljesedését gátolni,de megijedtem...

Esetleg van-e itt olyan, aki hasonló helyzetbe van?

Milyen érzés?

Sokat van távól....?

Jó vagy rossz dolog...?

Mennyiben különbözik a tobbi szakmától?

Milyen.........



2012. dec. 1. 20:55
1 2
 11/14 Quorra ***** válasza:
Egy kamionos hamarabb hal meg balesetben munkaközben, mint egy repülőgép pilóta, szóval nyugi!
2012. dec. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van egy amerikai barátom, aki az amerikai légierő pilótája. Mivel elég magas rangban van, 2-3 évente költöznek más-más országba, ahol ő képviseli a légierőt. A felesége ezt nagyon bírja és a gyerekek is szeretik ezt az életformát. Korábban sokat volt Afganisztánban, vagy más háborús övezetben, de ebből soha nem volt konfliktus köztük a feleségével, de biztos sok olyan nő van, akinek ez nem tetszene.
2013. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én két pilótát ismerek.Mindkettőnek szívesen lennék a barátnője :-)
2013. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én lassan 2 éve vagyok egy pilóta barátnője.

Csodálatos dolog, csodálatos hivatás.

Eleinte én is féltem, hogy mi lesz.. Ugyanis annyi rosszat hall az ember. De ezek nem igazak. Mint ahogy a jogászok, pincérek, buszsofőrök stb közt is van hűséges úgy a pilóták közt is.

Igen, sokat van távol ( de nem hosszú hetekről van szó ) Imádom az egyenruháját. Persze más csajok is, de kellő önbizalommal és magabiztossággal ezt te is élvezni fogod és nem fog zavarni a dolog. Én mindenben támogatom. Nem is tudnám mással elképzelni az életemet. Bár talpraesettségre szükség van, mivel ha gyerekek is lesznek akkor sokszor egyedül kell az esti fürdetést véghezvinni és utána egyedül kell lefeküdnöd. Nem fog mindenben melletted lenni és sokszor csak skypeon keresztül fogsz tudni küldeni neki egy jó éjt puszit. Viszont mikor otthon van, az mindent kárpótol. Ad annyi energiát, hogy kibírd a következő néhány napot.

2015. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!