Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon hiányzik a párom?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 2 éve vagyunk együtt, egy helyen lakunk kisvárosban albérletbe egy társasházba. Szeretünk itt lakni mindenünk megvan szinte. A barátomat augusztus közepén vágták ki a munkahelyéről, pont 2 héttel később a nyaralásunk után. Akkor anyagilag kicsit megzuhantunk mert csak az én fizumból éltünk meg a párom maradék pénzéből. Szerencsére sikerült így kihúznunk az augusztus egyik felét meg a szeptembert teljes egészében. A párom sehol nem tudott munkát találni, így egy ismerőse beajánlotta őt egy céghez de az a munka amit csinálnak külföldön van és ezért is vállalta el, mert több pénz, és ameddig itthon nem talál valamit addig valamit kell csinálnia.

Anyagilag így nincs gondunk a párom mindig utalt haza pénzt hogy a számlákat tudjam rendezni, jól élünk, ő is elvan kint. Úgy volt hogy október végén 1 hétre hazajönnek, de nem jöttek mert olyan fontos volt a munka hogy túlórázniuk kellett. November közepére tették át a dolgot, haza is jöttek 10 napot lett volna itthon, de 3 nap után hívták hogy vissza kell mennie mert helyre kell állítani a munkát ami valami miatt tönkrement, így visszament. Tegnap este beszéltünk neten, és mondta hogy karácsonyig tuti nem fog hazajönni mert 18-ig be kell fejezniük a munkát, és utána több mint 1 hónapig itthon lesznek, én ennek így örültem is, csak ugye ma délelött kicsit elbeszélgettem a barátnőimmel és ők ráébresztettek arra hogy ez a kapcsolat szerintük így nem működhet, sokat vagyok egyedül mert folyamatos műszakban dolgozom nincsenek hétvégéim szinte, helyette hétköznapokon vagyok itthon de akkor semmit nem tudok csinálni társaságban mert mindenki akkor dolgozik, már unom hogy egyedül vagyok, és nagyon hiányzik a párom, tudom hogy megkell élni nincs mese, de a bátyjával is beszéltem ma, mert ő az aki átjön hozzám fát vágni meg körbe néz hogy minden rendben van-e és mondta hogy 5 helyre kapott állásajánlatot nem messze a lakhelyünktől, és egyiket sem vállalta el mert mondta hogy ott külföldön nagyon jól érzi magát és lehet végleg kint maradna. A bátyja néha szeret túlzásokba esni de nem mondhat hülyeséget mert a párom tényleg jól érzi kint ott magát, munka után is mindig elvan a kollégáival meg az ottani németek is befogatták a csapatba. Sajnos félek attól hogy a párom kint össze szed valami lányt és végleg ott marad engem meg itthagy, oké hogy majdnem minden nap webkamerázunk, de akkor is hiányzik, meg ideges vagyok miatta főleg így karácsony előtt, mert nagyon jó terveink vannak az ünnepekre, és nem akarok csalódni ha a végén megint hívják hogy vissza kell mennie a két ünnep között.

Egyszerűen nem tudom mit csináljak, szinte mindennap egyedül vagyok itthon, unatkozom, dolgozok. Mehetnék én utána külföldre mert gondolkoztam rajta, és szerintem tuti összetudna ott hozni nekem valami munkát, de nem akarok kimenni mert itt a szüleim a húgom a bátyám a barátaim ők tuti nagyon hiányoznának nekem. Meg a nagypapám sajnos nagyon beteg lett nem olyan rég gyakran kerül kórházba és én apámnak tekintem őt mert az én édesapám korán meghalt a nevelő apámmal is jóba vagyok, de mégsem úgy mint ha az igazi apám lenne.

Nem tudom hogy mit csináljak, nagyon elvagyok keseredve érzem hogy befogok itthon egyedül csavarodni, és nagyon szeretném ha a barátom újra átölelne, ahogyan mindig is szokott.

24/N


2012. dec. 2. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
ha rövidíted elolvasom..
2012. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
öszintén? addig olvastam, h "a barátnöim, ráébresztettek" .... hát ha ennyire nem izgat, hogy a párod ÉRTED GÜRCÖL akkor hallgass a barátnöidre... hidd el ez csak egy átmeneti állapot lenne max 6honap sztem és lenne félretett pénzetek... de az ilyen b.nöim ezt azt mondják... na ez gáz...
2012. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Laylah ***** válasza:
100%

Ha el sem olvassátok, minek kommenteltek?

Az én meglátásom az, hogy Neked döntened kell, legkésőbb addigra, mire visszamegy majd külföldre: vagy itthon maradsz, és vállalod továbbra is ezt a távkapcsolatot (ami viszont hosszú távon nem működik, úgy értve, hogy éveken keresztül), vagy kimész Te is vele. Mert ő megszerette azt a helyet, azt a melót kint, jól is keres vele, nem valószínű, hogy fel fogja adni, sajnos szerintem előbb fog elhagyni Téged, mint a melóját (persze ez az én meglátásom, én nem ismerem személyesen az érintetteket; az én szemszögemből ez a várható reakció). Másrészt ha Te mennél ki, vele is lehetnél, te is keresnél elég jól, akkor még jobban meg tudnátok élni, ráadásul együtt. Ehhez viszont vállalni kell, hogy annyit fogsz találkozni az itthoniakkal, mint most ő Veled. Nem könnyű. Igazából azt kellene eldöntened, hogy komoly-e ez a kapcsolat, ér-e annyit, hogy feladd érte az itthoni dolgaidat... :(

2012. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Laylah Köszönöm a hozzászólásodat.

Igazából nem tudom még hogy mi legyen valamennyire én is vágyok az ottani életre meg hogy vele lehessek, bár még nem említettem neki ezt a témát mert ma elég sokat tudtunk beszélni, de pár nap múlva mindenképp rá szeretnék térni hogy mennék ki vele az ünnepek után. De nem tudom hogyan adjam be itthon a szüleimnek, a családomnak, én is szeretnék kimenni, csak a páromnak nincs ott hosszú távú szerződése sem. Februárig maradhat kint, a céggel és nem sok az esély rá hogy meghosszabbítják a szerződést mert a cég alapból döglődik, mert az egy itthoni cég.

Nem tudom mi legyen mert ha kint nem jönne össze akkor elég rossz lenne ha mindketten munkanélküliek lennénk ha esetleg mégis hazakéne jönnünk.

Én most csak reménykedek abban hogy ne menjen tönkre a kapcsolatunk és a párom is inkább engem válasszon mint a kint létet.

2012. dec. 2. 22:36
 5/8 Laylah ***** válasza:

Bonyolódik a helyzet... Ebben az esetben azt mondanám, hogy várd ki a februárt, bármilyen nehéz is. Közben esetleg lehetne arrafelé nézni másik munkát, vannak azért mindenfelé külföldön ilyesféle álláslehetőségek.

Szóval, várd meg szerintem, hogy mi lesz februárban, hogy tényleg csak addig lesz-e munka. Azután jönnek majd a kérdések igazából, hogy továbbra is lesz-e, vagy tud-e találni odakint magának (és talán Neked is) arrafelé másik munkát avagy sem. Ha továbbra is kint fog dolgozni, akkor viszont muszáj lesz elgondolkodnod a kiköltözésen. Ha hazajön, abban az esetben az a gond áll fenn, hogy itthon nem lesz melója (nem tudom, merre laktok, de amerre én, ott elég nehéz a téma). Ha meg megunja az otthon ülést, sanda gyanúm szerint újra a külföldi munkákra fog kacsintgatni.

Ezek alapján én azt mondom, hogy a párod kint szeretne majd maradni, és ezért bármilyen melót el fog vállalni - kint. Újra.

Hogy hogy beszéld meg a családoddal, azt viszont Neked kellene eldöntened, mivel Te ismered őket. De a helyedben én úgy kezdenék neki, hogy elmesélem, hogy hiányzik a párom, meg hogy gondolkodtam rajta, hogy lehetne megoldani ezt a helyzetet, és ide jutottam.

2012. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hát nem tudom mi legyen, az ünnepekig várni fogok ezzel szerintem, ha minden igaz 20-án már itthon lesz ma ezzel a hírrel fogadott facebookon. Most szeretném ha a karácsonyunkat együtt tudnánk tölteni mindenféle agyalás meg bonyodalom nélkül, aztán később is ráérünk majd ezeket megbeszélni. De az tény hogy nagyon szeretnék már vele lenni, hogy újra hozzá bújhassak, üres nélküle a lakás, meg az ágy, és engem ez zavar igazán.

2012. dec. 3. 21:58
 7/8 Laylah ***** válasza:
Elhiszem, és valamennyire át tudom érezni. Párom Debrecenben kollégista, van, hogy 2 hétig nem találkozunk. Tudom, ez semmi a hónapokhoz képest, de nekem ez is sok :S Nem tudom, hogy bírod. De remélem, meg tudjátok majd oldani, és minden rendben lesz :)
2012. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na végül mi lett? :)
2021. nov. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!