Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kifogásolja annyi fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kifogásolja annyi fiú, hogy a lányoknak számít a külső?

Figyelt kérdés
Hogy jönnek ahhoz, hogy elvárják, hogy ne így legyen? Miért kellene összejönnünk olyannal, aki nem tetszik, nem vonz?

2012. dec. 2. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de én sem értem. Soha nem jönnék össze olyan lánnyal aki nem tetszik.
2012. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Mert beképzeltek. (akik kifogásolják)
2012. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Mert sok debil ember van a földön. Én sem jönnék össze olyan lánnyal aki nem vonz.
2012. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Mert rondák.
2012. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
mert máskülönben nincs esélyük
2012. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
mert valakit kell hibáztatni a sikertelenségükért.
2012. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Eddig úgy látom csak Trollokkal találkoztál :)
2012. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell összejönni vele,csak legalább beszélgess vele ha normális,barátkozhatnál vele legalább.Mert hiába nem vonz külsőre téged,de lehet sokkal megértőbb mint mások,vagy pl. lenne közös beszélgetni való témátok és jól meglennétek így is.Nem félrelökni mindet,mint a kutyákat.És aki nem is tetszik sok lánynak,de lennének lány barátai pl.,sokkal jobban érezné magát,mint így. :)
2012. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én akárkivel képes vagyok barátkozni, olyankor nem számít a külső. De akkor meg jön a nyígás, hogy barátzónázom, meg stb.
2012. dec. 2. 16:49
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Talán azért, mert a lányok is folyton azzal támadják a fiúkat hogy érjék be csúnya lánnyal, ha nem szépek. Egyébként az a vicc, hogy rengeteg gusztustalan, csúnya lánynnak van helyes pasija manapság, csak nézek, hogy valaki hogyan tud megkívánni egy ilyen undorító nőt.
2012. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!