Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekelne 20 évnél időswbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne 20 évnél időswbb lányok véleménye is. Havi jövedelem számít többet vagy a férfias külső? (Párválasztás)

Figyelt kérdés
Mondjuk az egyk keres 200-300 ezret de vékony alkatú és szemüveges, a másik macsógyerek abból a kigyúrt fajtából,de monddjuk 120-at visz haza.Nem kisarkított példák érdekelnk,nem a milliomost vetem össze egy csoró izomgéppel,ezért is csak egy viszonylag magas jövedelmet írtam,de nem milliókat.Mindennapi példák érdekelnének.

2012. nov. 28. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek mi az ideálja, nekem pl nem jönnek be a nagyon kigyúrt pasik...

Ismerkedésnél meg nem úgy kezdődik a dolog hogy szia mennyit keresel...

Szerintem általában a lányokat először a külső fogja meg, aztán a belső, mert hiába jó pasi valaki ha belsőleg nem szimpatikus valakinek.

2012. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem kell,hogy kigyúrt legyen,lehet,hogy csak egy férfiasabb jelenség. A másik meg jól keres, de nem olyan férfias.
2012. nov. 28. 11:49
 3/15 anonim ***** válasza:

Mint pasi én ezt úgy látom,hogy ha mindkettő meg van na akkor vagy alfahím és akkor annyi és akármilyen csajod lehet.

Tehát nem árt ha figyelsz a testedre ÉS mellette magas a jövedelmed.A kettő együtt a jó.

Csóró gyerekkel nem tudnak a lányok semmit se tervezni se egy mozi se egy nyaralás.A vékony testalkat meg nem jön be csak az átlagos lányoknak.

2012. nov. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az anyagi dolgok szerintem annyiban számítanak hogy azért ne a lánynak kelljen eltartani a fiút és ne legyen gond néha egy mozi, vacsora, ilyesmi. A külső mindnekinél más hogy mennyire számít.
2012. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
49%
Az igazság az, hogy első alkalommal nem kerül szóba első randinál a pénz, anyagiak. Viszont egy lánynak ehhez nagyon jó érzéke van, hogy megtudja, hogyan is állsz. Most a 30 körüli vagy a feletti randikra gondolok. Már a testmozdulataidból tudja, öltözködésedből, viselkedésedből, hogy mennyire vagy jó egzisztenciailag vagy sem. Ezt pedig tetőzi az, hogy randi végén hová viszed, milyen lakásba, milyen autóval. Ha ezek rendben vannak és a szex is jó első alkalommal, akkor van folytatás. Ha valamelyik csorbát szenved, akkor kétes a folytatás. Hidd el nem mondják ki, hogy érdeklik őket az anyagiak, de hamar le tudja szűrni, néhány szóból is, hogyan állsz e téren. Ehhez különös érzékük van.
2012. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten nem szeretem a hű de jó pasikat, inkább az átlagosan jól kinézetű, aranyos fiúk jönnek számításba. Nem elhanyagolható, hogy ha majd együtt fogunk élni, milyen körülmények között tesszük azt. Így (mivel még fiatalabb vagyok) azt veszem alapul h pl egyetemista vagy pl rossz tanulmányok és rossz magaviselet miatt általánosban is bukdácsolt, és eltanácsolták más suliba, és érettségie sincs.

Nem az a lényeg, hogy gazdagok legyünk, hanem az hogy normális körülmények között élhessünk majd.

Nahh külső és anyagiakról ennyit. Míg ezeket viszonylag hamar le lehet szűrni, a többi dologhoz, -vagyis hogy hogyan működünk együtt- már több idő kell. Nagyon fontos, hogy jól el legyünk egymás társaságában, kiegészítsük egymást, felvidítsuk egymást, lelkitársak legyünk. ilyesmik.

22 L

2012. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek az egyik előttem szólóval. A pénz nagyon is sokat számít, de nem az az egyedüli tényező. Ezt úgy kell elképzelni, mint egy állásinterjún az első kör, ők először azt nézik meg mennyi pénzed van, ha itt átmentél, mert van elég, akkor jön a többi, hogy egyébként mit tudsz, ezen is el lehet bukni, tehát az, hogy sok pénzed van még önmagában nem elég, de szükséges a sikerhez. Ilyenkor sokan azzal jönnek, hogy de nem is, mert az én barátom munkanélküli egyetemista, aki BKV-val jár, mégis szeretem, ezért egy kicsit részletezem:

Először is a pénznek 3 formája van, amit a csajok kedvelnek:

1. A készpénz: Ez a legegyszerűbb, legegyértelműbb, jól keresel, sok pénzed van, nyert ügy.

2. Vagyontárgyak: Lehet, hogy a srác nem keres jól, esetleg munkája sincs, viszont van egy nagyon nagy értékű, tartós vagyontárgya, leginkább ingatlan. Például örökölt egy kétszintes családi házat a szüleitől, ami mondjuk Budapest egyik felkapott elővárosában van, így közel 20 milliót ér. Gondoljunk bele, ha a csaj, odaköltözik, akkor tekinthetjük úgy, hogy kapott egy 10 millió forint értékű félházat. Ez mondjuk 20 évre elosztva is évente félmillió ráköltött forintnak felel meg. Aztán jöhetnek még ilyenek, hogy balatoni nyaraló, jobb kocsi stb.

3. Jövőérték: Egy srác lehet csóri most, de ha pl. építészmérnöknek tanul, és okos is, akkor joggal feltételezhető, hogy pár éven belül átkerül az egyes kategóriába, vagy ha egy betegeskedő szülője van, és nincsenek testvérei, akkor a kettes kategóriába. Ilyenkor a csaj azt csinálja, hogy addig bebiztosítja magának a srácot, amíg az még nem ér igazán sokat, és majd később aratja le munkája gyümölcsét. Olyan ez mint amikor a politikusok felvásárolnak telkeket, mert tudják, hogy azok hamarosan át lesznek sorolva, és így sokkal többet fognak érni.

Tehát ez a 3 féle "kredit" játszik szerepet a nők párválasztása során. Ezek még annyiban finomodnak, hogy a nők nagyrészt azért egyrészt a saját originál családi körülményeihez igazítja az elvárásait, tehát egy szegényebb sorból származó lánynak már a havi 150ezer is jó, míg egy rózsadombi lányka havi 400ezer alatt szóba se áll veled. Mindezt még kicsit tovább differenciálja a tény, hogy azért a nők, bármennyire is szeretnek úgy csinálni mintha nem lennének pontosan tisztában vele, hogy mennyire jó, vagy nem jó nők, igen is pontosan tudják, hogy mennyit érnek. Vagyis ha különösen jól néz ki, akkor magasabb "árat" kér magáért, ha kevésbé néz ki jól, akkor beéri egy csóróbb pasival is. Tehát lehet esélye a 120ezret kereső srácnak is és a 200-300ezret kereső srácnak is, csak meg kell találniuk a megfelelő célcsoportot.

2012. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na, tök egyszerre írtunk a 6-ossal, ő is megerősítette, amit leírtam.
2012. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#7-es igen jól írtad egy kalibrált nőhöz nyilván ,,többe kerül",de ez evidens a minőségi cuccnak ára van.

Egy átlagos,vagy egy kevésbé szép lány nem nézi az anyagiakat,de egy fentebb említett csinos nő az igenis figyeli,hogy mennyire vagy céltudatos,karriered építed-e és nem a tecsóba árufeltöltőként kell havi 120-ból éljetek.

2012. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
6-os vagyok. Félreértés ne essék, én hánynék magamtól ha olyan lennék mint amiket írtál.
2012. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!