Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ez a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a viselkedés ekkora korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

már egyszer feltettem a kérdést de nem érkezett csak 1 válasz :S na szóval..

Van egy férfi (konkrétan szomszédom) amikor meglát mindig mosolyog, előreköszön, mostanában szinte mindig leállít beszélgetni. csak 7végén találkozok vele suli miatt,de amikor találkozunk mindig kérdezi, hogy vagyok. Múltkor sétáltam és odajött, adott egy puszit és beszélgetni kezdtünk. sokszor mondja hogy milyen szép vagyok...ezzel nem is lenne semmi gond csak hogy én 15 éves vagyok ő meg 26... őszintén szólva minél többet beszélgetek vele annál jobban megtetszik :S de hát ez mégis csak 11 év :O:S

szerintetek miért csinálja ezt?

UI: Légyszi ilyen kommenteket ne, hogy "pedofil a csávó" vagy, hogy "apakomplexusod van mert tetszik" (kétlem h pedofil lenne, kb 10 éve vagyunk szomszédok és még soha nem csinált ilyet.)

csak arra lennék kíváncsi, hogy vajon mit jelenthet a viselkedése. (?)


2012. dec. 2. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megakar dugni
2012. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mégis mit jelentene? megvárta, míg úgy-ahogy felnősz, már el is kezdte a puhítást. úgy látom, siekere is volt
2012. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megértél testileg annyira, hogy már észrevesz, mint nőnemű lényt. És igen: ahogy az első válaszoló mondja. :)
2012. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem mennék bele ilyesmikbe (egy éjszakás "kaland" stb..)de akkor gondolom az kizárt h komoly kapcsolatot szeretne..

(?)

2012. dec. 2. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem _kizárt_, de minimális az esélye.
2012. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyéjszakás és a komoly között van egy átmeneti állapot. Szerintem arra hajt.
2012. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!